1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Örümcek Ağı Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Örümcek Ağı Görmek

Kahve falında örümcek ağı olumsuz yorumlar duymaktan sıkılanların sık sık karşılarına çıkan sembollerden birisi örümcek ağıdır. Sinsiliğin, tehlikenin ve çeşitli uyarıların ana işaretlerinden birisidir. Kahve fincanında örümcek ağı görmek tam anlamıyla yakın çevrenize dikkat etmeniz gerektiğini ifade eder. Çünkü yakınınızda olan, güveninizi kazanmış fakat arkanızdan kuyunuzu kazan insanların varlığı burada önemlidir.

Kötü hislerini, duygularını ve düşüncelerini bir yılan gibi etrafa saçan bu insanların çevrenizde barınmaması gerekir. Fakat ne yazık ki hepsi size çok yakın olduğundan dolayı bunun bilincine varmanız mümkün dahi olmayacaktır. Tehlikenin sembolü olan örümcek ağı uzman kahve falı yorumcularına göre kişinin hayatında en dikkat etmesi gereken zamanları sembolize eder. 

Falda
Falda Örümcek Ağı Görmek Neye İşarettir?

Bir nevi uyarı olarak algılanması gereken kahve falındaki örümcek ağı ikili ilişkilerde de yıkıcı bir etkinin söz konusu olduğunu gösterir. Bu bazen ailelerin karşı taraftaki bireyi istememesi ile sonuçlanırken bazen de üçüncü şahısların ilişkiyi zedelemesi gibi durumlara sahne olur. Her halükarda aşk hayatınızda sizin kontrolünüz dışında bir olumsuz etkinin söz konusu olacağından bahsedebiliriz.

Bazı profesyonel fal yorumcuları işlerinizin kötüye gideceğini, maddi anlamda sıkıntı çekeceğinizi, işinizden olacağınızı ya da kendi işinizi yapıyorsanız iflasa kadar gidecek bir süreç yaşayacağınızı belirtir. İş hayatında da aşk hayatında olduğu gibi üçüncü şahısların dayatmalarıyla ciddi zararlara maruz kalabilirsiniz. Dolayısıyla falda örümcek ağı çıkması bir kişinin duyabileceği en kötü yorumları ardı ardına duymasına sebebiyet verir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda O Harfi Ne Demektir ve Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü