1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Ördek Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Ördek Görmek

Fallarda Çıkan şekiller pek çok insan tarafından merak edilmektedir özellikle hayvan sembollerinin yer aldığı kahve falları merak uyandırmaktadır ördek şeklinde sık rastlanan bir sembol olmakla birlikte yorumcular tarafından da fazlaca değerlendirilmektedir. Falında ördek görülen kişi maddi anlamda darlık çekmeyecek şanslı ve kısmet dolu bir döneme girecek şeklinde yorumlanmaktadır. Özellikle maddi anlamda bolluk bereket ve kazancın artması şeklinde ifade edilmektedir. Fal sahibi girişeceği işlerden başarı sağlayacak, hayatına rahat bir şekilde devam ettirebilecektir.

Aynı zamanda bekâr kişilerin falında ördek sembolünün görülmesi ise karşılarına çıkacak hayırlı bir kısmete işaret etmektedir. Bu kısmetle yakın zaman içerisinde ciddi adımlar atılacak ve evlilik yoluna girilecek şeklinde de yorumlar mevcuttur. Aynı zamanda kişiye müjdeli bir haber ulaşması ya da beklenmedik bir yerden miras kalması şeklinde de yorumlanmaktadır. Fal sahibinin güzel bir döneme gireceğine işaret eden ördek sembolü hayırlı olarak tasvir edilmektedir.

Falda
Falda Ördek Görmek Ne Anlama Gelir 


Kimi yorumculara göre ise sadakat ve hoşgörüyü temsil eden bir semboldür. Bekâr kimseler için çok sevilmeyi mutlu olmayı işaret ederken evli fal sahipleri içinse güzel giden bir evliliği temsil etmektedir. Genel manada uzman fal yorumcularına göre huzurlu olmayı, zenginlik içinde yaşamayı ve nasibin bol olmasını işaret etmektedir. Falda Ördek Kafası Görmek 

Fal sahibine ulaşacak müjdeli bir haberi işaret etmektedir. Özellikle kişiyi mutlu edecek uzun süredir beklenen bir gelişmenin habercisi konumundadır. Aynı zamanda maddi ve manevi olarak gelişmeye huzurlu bir ev ortamına sahip olmaya delalet olarak kabul edilir. Fal sahibi emek verdiği bir işin karşılığını kısa zaman içerisinde alacaktır. Ayrıca önemli bir konuda başkalarıyla fikir alışverişinde bulunmak olarak da yorumlanmaktadır.

Falda Ördek Ayağı Görmek

İlginizi Çekebilir;  Kahve Falında Silah Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve falında çıkan ördek ayağı şekli dertlerden ve sıkıntılardan arınmak olarak yorumlanmaktadır. Kötü günleri geride bırakacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin hak ettiği değeri göreceğine ve istediği makama ulaşacağına da delalettir. Falına bakılan kişi iş yaşantısında üstün başarılar elde edecek ve parmakla gösterilen biri konumuna gelecektir. Ördek ayağı görülmesi şansın ve kısmetinde habercisi olarak kabul edilmektedir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü