1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Oğlak Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Oğlak Görmek

Hayatımız boyunca inat etmenin türlü zararlarını görmüş ve bundan etkilenmiş olabiliriz. Fakat bazen kazanmanın sırrı inat etmekten geçer. Kahve falında oğlak görmek işte tam olarak buna karşılık geliyor. Bir süredir ciddi anlamda sıkıntı yaşadığınız, yüze yüze kuyruğuna geldiğiniz ve hatta artık dayanma gücünüzün kalmadığı bir hadise varsa sakın pes etmeyin. Çünkü başarıya giden yolda sizi kurtaracak olan tek faktör inadınız olacak. 

Yılmayanlar ve pes etmeyenler bu mücadeleyi kazanarak güzel günlere erişebilecek. Uzman fal yorumcularına göre sıkıntılı günlerin sona ermesi için bu mücadelenin sorgusuz sualsiz devam ettirilmesi şart. Sonucunda erişilecek nokta ise kişinin manevi huzurunu kat ve kat arttıracaktır. Oğlak sembolünün kahve falındaki anlamı genel olarak kişinin sabırsızlığıyla da özdeşleştirilebiliyor.

Falda Oğlak Görmek Neye İşarettir?
Falda Oğlak Görmek Neye İşarettir?

Yani nasıl ki sorunların üstesinden gelmek için pes etmemeye inat etmek gerekiyor, aynı şekilde sosyal hayatta da sabrı bileyerek sessizliği korumak öneriliyor. Bu bazı insanların hayatında ikili duygusal ilişkiye yönelik, bazılarında ise sosyal çevresine veya iş hayatına yönelik olabiliyor. Hatta bazı fal baktıran kişilerde aile içerisinde çok ciddi sorunlar yaşanacağı, sabırsız bir biçimde sükunetini bozanların ise ciddi zararlar göreceği öngörülebiliyor. Falda oğlak çıkması işte bu sükuneti korumayla ilişkilendirilebilir. 

Sükunetini koruyan, sabreden, sebat gösteren ve sonunu görmek için inadından asla vazgeçmeyenler sonunda illa ki kazanan tarafta yer alıyor. İster eşinizin annesiyle, ister işyerinizdeki patronunuzla veya can ciğer kuzu sarması olduğunuz dostunuzla kavga edin. Her ne olursa olsun fevri hareketlerden kaçınmanız ve sabırlı davranmanız sizin kazanımınıza yol açacaktır. 

Bazı uzman falcılar ise kahve fincanında oğlak görür görmez gebelik müjdesini verirler. Bu çoğu fal yorumcusuna göre bir gebelik haberinden ibarettir. Yani falı baktırandan ziyade bu kişinin yakınında yer alan, ailesinden, arkadaş çevresinden veya iş hayatından birisinin gebe kalacağına yönelik bir müjdedir. Ancak bazı fal yorumcuları da bunun aksine falı baktıran kişinin gebeliğini müjdeler. Yakın gelecekte gebe kalacağını ve aynı zamanda çok sağlıklı nur topu gibi bir evlat sahibi olacağına vurgu yapar. Kahve fincanında oğlak çıkması bu açıdan pozitif bir biçimde yorumlanabilir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Kral Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü