1. Ana Sayfa
  2. Fal

Falda Nargile Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Nargile Görmek

Faldaki nargile simgesi bir uyarı mahiyetindedir. Fal sahibinin yanlış işleri bırakarak maneviyata yönelmesi gerektiğine işaret eder. Fal sahibinin başına gelen kötü olayların sorumlusunun kendisi olduğunu söyler. Fal sahibi başına gelen olumsuzlukları düzeltmek için çaba göstermelidir. Onun bu işleri düzeltmesi ailesi içinde önemlidir. 

Falında nargile çıkan kimselerin sevdikleri ondan uzaklaşabilir. Nedeni ise onun kötü davranışları olacaktır. Aslında ailesi ve arkadaşları onu çok sevmektedirler. Fakat onun bu davranışları onların fal sahibinden soğumasına ve sıkılmasına yol açar. Fal sahibi bazı şeylerle imtihan olunabilir. Bunun için sabırlı ve dikkatli olması gerekir.

Falda Nargile Görmek Ne Anlama Gelir?
Falda Nargile Görmek Ne Anlama Gelir?

Falında nargile çıkanlar aşk hayatlarında bazı sıkıntılarla karşılaşabilir. Bu sıkıntıların esas nedeni fal sahibinin ta kendisidir. Bu yüzden kendinde bazı değişikler yapmalıdır. Bunu bizzat sevgilisi de ondan isteyebilir. Faldaki nargile eğer ki birinin elindeyse fal sahibi arkadaşlarından biri tarafından uyarılacaktır. Fal sahibi bu dönemde birileri tarafından dışlanabilir. Bunun nedeni de onun karakterini olacaktır. Bu sebeple kesinlikle kişiliğinde değişikliğe gitmelidir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Papyon Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?