1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Nar Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Nar Görmek


Meyveler fallarda karşımıza sıklıkla çıkan nesnelerdir. Özellikle kahve fallarında yorumcuların ve fal baktıranların ilgisini çekmektedir. Bu durumda fallarda meyveler hakkında çeşitli yorumları ortaya çıkarmıştır. Nar meyvesi eski uygarlıklardan beri bereketin ve bolluğun simgesi olarak nitelendirilmektedir. Günümüzde de kişiler, olumlu şeyleri temsil ettiği için hayatlarının her alanında bu sembolü kullanmaktadırlar. Narın yapısı itibariyle birçok parçasının bulunması kişiler için çok sayıda kısmete ve şansın açılmasını temsil etmektedir. 

Evli bir kimsenin falında nar şeklinin çıkması hayırlı bir kız evladının olacağına delalettir. Bekâr bir kimsenin falında görülmesi halindeysen zengin bir kısmetle karşılaşacağına işaret eder. Bazı yorumcular için ise küçük küçük biriken üzüntüleri ve hüzünleri temsil etmektedir. Bunun yanında falına bakılan kişi küçük birikimler sayesinde istediği yatırımı elde edecek şeklinde de yorumlanır.

Falda Nar Görmek Ne Anlama Gelir
Falda Nar Görmek Ne Anlama Gelir

Kimi yorumcular olumlu olarak değerlendirirken kimileri de bazı olumsuz anlamlar çıkarmaktadır. Olumsuz olarak değerlendiren fal yorumcularına göre hastalıklarla boğuşmaya, borç edinmeye ve huzursuzluk yaşamaya delalettir. Kahve falında tabakta çıkan numara sembolü aile içi huzuru ve bereketi temsil etmektedir. Hane içindeki sofraların bereketli olması, kazancın hayırlı elde edilmesi şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda ev içindeki muhabbetin ve neşenin artması olarak da ifade edilmektedir. Uzman falan yorumcularına göre genel manada bereket, bolluk, şans, çok sayıda kısmeti işaret etmektedir.Falda Nar Ayıkladığını Görmek 

Kişinin büyük emeklerle ve çabalarla eriştiği olumlu sonuçları ifade etmektedir. Kahve falında onlar taneliğini gören kimse uzun vadede karşılığını alacağı bir iş yapar şeklinde yorumlanır. Ayrıca falına bakılan kişinin dertlerinden birer birer kurtulacağına ve feraha ereceğine de işarettir. Kişinin ufak tefek borçlar yapacağına ya da işinde bazı zararlar edeceğine de işaret olarak kabul edilmektedir. Ayrıca sabırla yapılan bir iş ya da sevgiyle yürütülen bir birlikteliğin sonuca kavuşturulması olarak da ifade edilmektir. Kahve falında nar ayıkladığını gören kimse, bereket ve bolluk içinde olacağı bir hayat yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Negatif anlamda ise arka arkaya sıralanacak küçük bazı dertleri işaret etiği söylenmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Dikili Taş Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü