1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Musluk Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Musluk Görmek

Kahve falında çıkan musluk şekli kişinin hayatını genel akışına temsil eden durumdadır. Aynı zamanda yaşanacak gelişmelerin ve bazı olumlu durumların habercisi konumundadır. Falında musluk şekli görülen kişi, mevcut halinden daha iyiye gidecektir. Özellikle fal sahibinin şansının açılması kısmetlerinin artması şeklinde değerlendirilir. Eğer kişi bir iş gelişiminde bulunmak istiyorsan hayırlı bir dönem içerisindedir. Fal sahibi yatırımlarının değerleneceği ve bunlardan kar edeceği bir süreç içerisine girmektedir. Bazı fal yorumcularına göre ise devamı gelecek başarıya, sürekli artan kazanca delalet olarak nitelendirmektedir. Falına bakılan kişinin huzurlu bir yaşamı devam ettirmesine işaret etmektedir.

Aynı zamanda birikim ve maddi anlamda toparlanmak anlamlarını da taşımaktadır. Kişinin eğer borcu varsa kısa süre içerisinde tüm borçlarını kapatacağını işaret eder. Eğer falına bakılan kişi para biriktirmek niyetindeyse ufak da olsa bir birikim sağlayacak şeklinde yorumlanır. Genel manada uzman fal yorumcularına göre, fincanda ya da tabakta musluk şeklinin çıkması olumlu anlamları içermektedir. Fakat sağlıklı öngörülere ulaşabilmek adına etrafındaki şekillerle birlikte değerlendirilmesi önemlidir. 

Falda
Falda Musluk Görmek Ne Anlama Gelir Falda Su Akan Musluk Görmek


yorumculara göre darlıktan sonra gelen maddi bolluğa delalettir. Kişi sıkıntıdan sonra gelen rahatlığa erişecek şeklinde yorumlanır. Fal sahibi içerisinde bulunduğu zor durumdan kısa zaman içerisinde kurtulacaktır. Kimi yorumcular ise musluktan su aktığının görülmesini devamı gelecek olan kazanca işaret olarak kabul etmektedir. Falına bakılan kişi için özellikle iş yaşantısı ve ekonomik durumu ifade etmektedir. Ticari kazancı temsil eden bu sembol, büyüyecek işleri ve engellerin önünden kalkmasını da işaret etmektedir. Genel manada olumlu olarak değerlendirilen bir semboldür. 

Falda Musluktan Su İçtiğini Görmek

Kim yorumcular tarafından olumlu olarak değerlendirilirken bazıları tarafından ise olumsuz olarak değerlendirilen bir semboldür. Falında musluktan su iç diye görülen kimse başkalarına muhtaç olacak ve kendini geçindiremeyecek şeklinde yorumlanır. Ayrıca malını mülkünü kaybetmesi maddi Bir dar boğaz yaşaması şeklinde de yorumlanmaktadır. Olumlu olarak nitelendiren yorumculara göre ise mirastan pay almaya bir işe ortak olmaya delalet olarak gösterilir. Kahve falımdan doğru öngörülere ulaşabilmek için bir bütün olarak değerlendirilmesi önemlidir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Ahize Görmek Neye İşarettir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü