1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Merdiven Görmek Ne Anlama Gelir 


0

Falda Merdiven Görmek

Fal sahibinin istediği başarıya ulaşacağına delalet olarak kabul edilen bir semboldür aynı zamanda hedeflerine ulaşmaya ve amaçlarına bir bir gerçekleştirmeyi temsil etmektedir. Fal sahibinin kendisi için koyduğu hedef ne kadar büyükse ulaşması da o kadar zaman alacaktır. Genel manada uzman âlimler tarafından maddi kazanç ve makam sahibi olmak, sosyal statü kazanmak olarak yorumlanmaktadır. Fincan sahibi iş değişikliği yapabilir, ortaklık teklifleri alabilir ya da yeni girişimlerde bulunabilir. Aynı zamanda maddi ve manevi durumun iyileşmesi daha rahat bir yaşama kavuşmak olarak da değerlendirilmektedir. 

Falında merdiven görülen kimse bulunduğu konumdan daha yüksek bir mertebeye sahip olacaktır. Hem maddi hem de manevi anlamda eskisinden daha iyi olmak anlamlarına taşımaktadır. Bekâr kimsenin kahve falında merdiven sembolünün görülmesi birden çok birliktelik girişiminin olacağına ve sonunda istediği gibi birini bulacağına işarettir. Evli kimselerin falında görülmesi halindeyse birden fazla çocuk sahibi olmaya ve günden güne artan mutluluğa işaret etmektedir. Uzman âlimlere göre emek verilerek yapılan işten alınan mükâfat olarak da görülmektedir. Kişi yaptığı amellerin ve işlerin karşılığını maddi ve manevi olarak alacaktır.

Falda
Falda Merdiven Görmek Ne Anlama Gelir 

Falda Yatay Duran Merdiven Görmek 

Tekdüze giden rutin bir yaşantıyı temsil eden bir semboldür. Fal sahibinin hayatında yakın zaman içerisinde bir değişiklik olmayacağını ve hayatının mevcut durumunu koruyacağını işaret etmektedir. Kişi hem özel hem de hiç hayatında olağan dışı gelişmeler yaşamadan devam edecektir. Kimi âlime göre insan yavaş kazanılan zafer ve başarıyı ifade etmektedir. Fal sahibinin hayallerine ve emellerine ulaşması zaman alacak, hayatla mücadele etmek ve engelleri aşmak zorunda kalacaktır. 

Falda Merdiven Çıkan İnsan Görmek 

Fal sahibinin çabaları ve karakteri ile ilişkilendirilen sembollerden biridir. Kahve falında merdiven çıkan insan görülmesi girişimlerde bulunmaya delalettir. Hem özel hayatında hem de iş hayatında başka insanlara karşı adım atmaya delalettir. Bekâr kimseler için bir ilişkiye adım atmak ya da biriyle yakınlaşmak olarak tabir olunur. Kariyer anlamında değerlendirildiğinde ise istediği noktaya gelmenin zaman alacağına işaret etmektedir. Fal sahibi yavaş ama emin adımlarla hedeflerime ve hayallerine ulaşacaktır.

İlginizi Çekebilir;  Falda İnsan Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü