1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Leopar Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Leopar Görmek


Kahve falı yapan şeklinin çıkması kendimi gizleyen bir düşmana ve kötü havadislere işaret etmektedir. Aynı zamanda çok lüks bir yaşantıdan sonra geçim darlığına düşmeye işaret olarak da kabul edilir. Fal sahibinin sınırlarının açığa çıkacağına ve bundan dolayı üzüntü yaşayacağına da işaret etmektedir. Falına bakılan kişi uzun süredir üzerinde çalıştığı işi yarım bırakacak ve devamını getiremeyecektir. Bu durumdan dolayı kişi zor zamanlar yaşayacak ve yardıma ihtiyaç duyacaktır. Bazı fal yorumcuları tarafından ise ticari hayatta aşılacak sıkıntılara işaret olarak görülmektedir. Fal sahibinin rakiplerin dişli olmasına ve tehlikeli yatırımlara işaret etmektedir. Fal sahibi yeni bir girişim içinde bulunacaksa iyice ölçüp tartarak harekete etmelidir. Kişi gerekirse deneyimli kişilerin desteğini almalıdır ve işlerini yoluna sokmak için tecrübelerden faydalanmalıdır.

Kimi yorumculara göre ise olumlu anlamda değerlendirilen bir semboldür. Özellikle fal sahibinin inatçı ve güçlü olduğuna çevresi tarafından kabul görecek işlere imza atacağına delalettir. Bekâr birinin falan da görülen leopar şekli karşısına çıkacak kısmetin onun için pek hayırlı olmayacağını işaret etmektedir. Evli birinin falında leopar sembolünün çıkması ise bolluk ve bereketi ifade etmektedir. Rahat bir hayata ve maddi kazancın bolluğuna işaret gösterilmektedir. Leopar şekli kahve falında genel manada karmaşa, güç, düşman ve başarı olarak değerlendirilmektedir. Yorumcular tarafından da bu nedenle farklı şekillerde yorumlar yapılmaktadır. Kimi yorumcu karakter analizi üzerinden değerlendirirken, kimileri de falın bütüncül durumunu değerlendirmektedir. Fakat sağlıklı öngörülerin oluşması için etrafındaki tüm şekillerle birlikte değerlendirilmelidir. 

Falda
Falda Leopar Görmek Ne Anlama GelirKahve Falında Büyük Leopar Görmek


Falda büyük leopar şekli, dişli bir rakibe ve yenilgiye uğratacak potansiyele sahip bir düşmana işaret etmektedir. Fal yorumcuları tarafından hem olumlu hem de olumsuz olarak değerlendirilen bir semboldür. Fal sahibi için gücü, galip gelmeyi ve başarının büyüklüğünü ifade etmektedir. Başka yorumculara göre ise büyük bir yenilgiyi ve hüsrana uğramayı işaret etmektedir. Falına bakılan kişi altından kalkamayacağı bir işe girecek ya da büyük bir maddi zarar yaşayacak şeklinde yorumlanmaktadır. Genel manada yaşanacak olumlu ve olumsuz durumların şiddetini ifade etmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Canavar Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü