1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Lades Kemiği Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Lades Kemiği Görmek

Falda lades kemiği çıkmasının anlamı inattır. Falda lades kemiği çıkması bazen fal sahibiyle ilgili bilgi verirken bazen de onun bir tanıdığı hakkında bilgiler vermektedir. Fal sahibi oldukça inatçı biridir. Onun bu karakteri ona bazı zararlar verebilir. Bunun için dikkatli olmalıdır. Fal sahibi bu dönemde yakın bir dostuyla iddiaya girebilir. Fal sahibi bu iddia için fazlasıyla inat yapacaktır. İddiayı kazanabilmek ve başarılı olabilmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Falında lades kemiği çıkanlar giriştikleri işlerde dikkatli olmalıdır. Fal sahibi her işinde en iyisi olmaya çalışan kararlı biridir. Başarıyı elde edebilmek için varını yoğunu ortaya koyacaktır. Ayrıca çok sistemli ve planlı ilerleyerek başarıyı yakalayacaktır. 

Falda
Falda Lades Kemiği Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda lades kemiği görmek kişinin çevresindeki insanlarla alakalı da bir şeyler söylemektedir. Fal sahibinin çevresinde ondan daha inatçı ve ondan daha fazla başarıyı arzulayan biri vardır. Bu kişi onun yakın bir arkadaşı olabilir. Falda lades kemiği görmenin başka bir anlamı da engellemektir. Fal sahibi iş hayatındaki sorunları halletmeye çalışırken karşısına biri çıkacaktır. Bu kişi onun sorunlarını çözmesini engellemeye çalışır. Bu yüzden fal sahibi dikkatli olmalıdır. Falında lades kemiği çıkanlar hayatlarında hoşlandıkları bazı şeyleri yaşantılarından çıkarmak zorunda kalabilir. Ayrıca kişi, falında lades kemiği tutan iki insan görürse iş hayatında biriyle rekabet içine girecek demektir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Para Görmek Ne Anlama Gelir 
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü