1. Ana Sayfa
  2. Fal

Falda Kuyu Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Kuyu Görmek

Falda kuyu görmenin genel olarak anlamı aldatmaktır. Falında kuyu çıkan kişi yakın zamanda eşine karşı bir ihanette bulunabilir. Bu durum oldukça tehlikelidir. Fal sahibinin yuvasını yıkmaya kadar götürür. Bu yüzden kişi çevresindeki kişilere zaaf göstermemelidir. Aksi takdirde eşiyle çok büyük sorunlar yaşayacaktır. 

Falda kuyu çıkmasının diğer bir anlamı da kandırılmaktır. Fal sahibi bazı düzenbazlıklarla karşı karşıya kalabilir. Arkadaşlarından ya da akrabalarından biri onun arkasından iş çevirecektir. Bu durumun tek olumlu yani da fal sahibinin sahte arkadaşlardan kurtulmasıdır. Fakat hayal kırıklığına uğraması vesilesiyle hüzne kapılacaktır. 

Falda Kuyu Görmek Ne Anlama Gelir?
Falda Kuyu Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda su kuyusu görmek her açıdan olumsuz bir şeydir. Fal sahibinin yanlış işlere bulaştığına yönelik bir uyarı niteliğindedir. Bu işler hem onun günaha girmesine neden olur hem de vaktini boşa harcamasına yol açar. Bu yüzden kişi her yönden eksiye düşer. Faldaki kuyunun farklı bir manası da hastalıktır. Kişi büyük bir hastalığa tutulabilir. Bu hastalık onu ölüme dahi götürebilir. Bu yüzden bir an önce şifa bulmaya çalışmalıdır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Gülen Yüz Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?