1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kürek Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Kürek Görmek

Falda kürek görmek emek vermek, çaba sarf etmek, azmetmek gibi karakteristik özellikleri barındıran bir semboldür. Kahve falında kürek şeklinin görülmesi, karşılığını almak şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda kişilerin çok vakit harcayıp elde ettiği başarı ve varlık olarak da nitelendirilir. Fal sahibinin manevi olarak yerine getirdiği işlerin madde olarak karşılığını göreceğini delalettir. Aynı zamanda dünya malından faydalanmak ve nimetlerinin kıymetini bilmek olarak da yorum almaktadır. Kişi çok emek verdiği bir iş için engelleri aşarak hedefine ulaşacaktır. 

Kürek sembolü uzun vadede gerçekleşecek olan gelişmelerin habercisi niteliğindedir. Henüz vakti olan dilekleri ve hayalleri temsil etmektedir. Özellikle iş hayatı ile ilgili fal sahibinin ani kararlar almaması ve temkinli adımlar atması önerilir. Yakın zamanda düşünülen bir ortaklık ya da iş gelişimi söz konusuysa pek uygun bir zaman olmayacaktır. Kişi fevri davranır ne ani kararlar alırsa maddi olarak kayba uğrayacaktır. 

Falda
Falda Kürek Görmek Ne Anlama Gelir

Bekâr kimselerin falında kürek sembolünün görülmesi uzun zamandır istediği aşkı bulacağına delalettir. Evli kimseler için ise mal, mülk, satın alma, birikim yapma ve yatırımlardan kar elde etmek olarak yorumlanmaktadır. Kahve falında tabakta görülen kürek sembolü ise haneyi ve ailevi ilişkileri temsil etmektedir. Aile içerisinde bazı anlaşmazlıklar yaşanacak ve araya soğukluklar girecek şeklinde yorumlanır. Kısa süreli yaşanacak bu tatsızlıklardan sonra aile fertleri birbirleriyle tekrar kaynaşacaktır. Genel manada çaba sarf etmek, emek vermek ve karşılık bulmak olarak nitelendirilmektedir. Fal âlimleri sağlıklı öngörülere ulaşabilmek adına etrafındaki şekillerle birlikte değerlendirilmesini uygun görmektedir.

Falda Kürek Çektiğini Görmek

Fal sahibinin yakın çevresinden destek ve yardım göreceğine işaret eden bir semboldür. Hem maddi hem manevi konularda fincan sahibi için ona destek olacak sevecen birinin bulunması anlamını taşımaktadır. Bu kişi ailesinden olabileceği gibi sosyal çevresinden de olabilir. Başkalarının yardımıyla zor günlerden kurtulma manevi olarak hiç huzuru yakalama ve maddi zarardan kurtulma olarak yorumlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir;  Falda Gülen Yüz Görmek Ne Anlama Gelir

Falda Kürek Tutan Birini Görmek 

Sorumluluk sahibi birine işaret eden bir semboldür. Kahve falında kürek tutan birini görmek yardımsever ve cömert fal sahibiyle ilişkilendirilmektedir. Hayır, işleriyle uğraşan ve çevresi tarafından sevilen biri olarak yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise kahve falında kürek tutan birinin görülmesi kişinin destekçilerinin olduğunu işaret etmektedir. Olumlu olarak değerlendirilen fal sembollerinden biridir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü