1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kupa Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Kupa Görmek

Faldaki kupa sembolü aşk hayatındaki problemlere işarettir. Fal sahibi sevdiği kişi ile bazı sorunlar yaşayabilir. Bu sorunlar bir süre devam edecektir. Fal sahibi sevdiği kişiye karşı olan güvenini yitirmemelidir. Bu dönemden sonra kişi ile sevdiği daha mutlu olacaktır. 

Falında kupa gözükenlerin eskiden yarım kalan işleri tekrar gündeme gelecektir. Fal sahibi tekrardan bu işlerin üzerine yoğunlaşacaktır. Fakat bu iş onun başına iş açacaktır. Yani pek de hayırlı bir iş değildir. Fal sahibi yakın zamanda birinden yardım isteyecektir. Bu yardım edecek kişi yüksek mevkilerden biri olacaktır. Ayrıca bu kişi fal sahibinin yakından tanıdığı biridir. 

Falda
Falda Kupa Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda kupa kaldıran adam görmek pek de olumlu bir durum değildir. Fal sahibi kendisine yapılan hain planlara düşerek ekonomik açıdan sıkıntıya düşebilir. Falda kupa kaldıran kadın görmek de olumlu yönde değildir. Bu sembol kişinin çocuklarının hayırsız çıkacağını anlatmaktadır. Fal sahibinin evlatları, onun mahkemelik olmasına bile yol açabilir. Falda kupa bardak görmek kişinin yanlış yola düşeceğine işarettir. Fal sahibinin çevresindeki dostlar da azalacaktır. Kişinin manevi hayatta düşüşe geçmesi onun günahkar olmasına vesile olacaktır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Büyük Balık Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü