1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kundak Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Kundak Görmek

Faldaki kundağın anlamı dileklerin gerçekleşmesidir. Fal sahibinin hayatıyla ilgili planladığı her şey gerçekleşecektir. Fal sahibi eğer devlet kurumunda ya da özel şirkette çalışıyorsa makam- mevki sahibi olacaktır. Eğer kendi işinin sahibiyse ticari olarak çok yüksek gelirler elde edecektir. Fal sahibi eğer çalışmıyorsa ailesiyle ilgili dilediği şeyler gerçekleşecektir. Ayrıca kardeşi ya da arkadaşıyla ilgili dileklerde bulunursa bunlar gerçekleşecektir. 

Faldaki kundağın bir diğer anlamı da evliliktir. Fal sahibinin uzun zamandır yanında olan bir sevgilisi varsa kısa zamanda onunla evlenecektir. Kişinin hayatında biri yoksa yeni biriyle tanışacak ve bu kişi onun kısmeti olacaktır. Fal sahibi eğer evliyse kundak, kız çocuğa işarettir. Yani fal sahibinin bir bebeği olabilir. Bu bebek aileye birliktelik getirecektir. 

Falda
Falda Kundak Görmek Ne Anlama Gelir?

Faldaki kundak kişinin sevdikleri tarafından ihanete uğrayacağına rivayettir. Fal sahibinin arkadaşlarına ya da ailesine olan güveni azalacaktır. Fakat bu durum onun gerçek dostlarını anlamasına yardımcı olacaktır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Jaguar Görmek Ne Anlama Gelir 
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü