1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kum Saati Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Kum Saati Görmek Ne Anlama Gelir


Falda kum saati görmek farklı anlamlarda yorumlanabilen şekillerden bir tanesi de kum saati şeklidir. Genel manada gerçek hayatta da yansıttığı gibi zaman ve süre ile ilgili durumları işaret etmektedir. Falında kum saati görülmesi boşa vakit harcamak ve zamanı iyi değerlendirmemek anlamında yorumlanmaktadır. Falına bakılan kişi uğraştığı işlerden bir gelir ya da kazanç elde edemeyecektir. Boşa çaba sarf etmek ve emeklerinden karşılık alamamak olarak yorumlanmaktadır. Fal sahibi hem maddi hem de manevi olarak bitkin düşeceği bir süreç geçirecektir. Kimi yorumculara göre ise çekilen sıkıntıların ve cefaların tez zamanda son bulacağına delalettir. Kişinin işlerinin hızlı bir şekilde rayına oturacağına kısa zamanda sorunlarının çözüleceğini işaret etmektedir.

Falda
Falda Kum Saati Görmek Ne Anlama Gelir


Falda kum saatindeki kum taneleri dertler borçlar ve hastalıklar olarak yorumlanmaktadır. Bu nedenle sembol değerlendirilirken etrafındaki şekillerle birlikte dikkatlice incelenmelidir. Uzman fal yorumcuları hem olumlu hem de olumsuz olarak değerlendirilebilecek bir sembol olduğunu belirtmektedir. Kahve falında tabakta çıkan kum saati aile büyüklerine nasihatlerini dikkate almak gerektiğini işaret etmektedir. Kişinin ailesi ile daha çok vakit geçirmesi gerektiğini ve paylaşımlarına artırması gerektiğini işaret eder. Kimi yorumculara göre ise boşa geçirilen vakitten sonra duyulan pişmanlık olarak yorumlanmaktadır. Fal sahibi edindiği deneyimler sonucunda hayatını tekrar düzene sokacağı bir deneme girecektir. Fal sahibinin hayallerine kavuşması için önünde daha vakit olduğuna işaret etmektedir.

Falda Elinde Kum Saati Tuttuğunu Görmek

Fan sahibi için yetiştirmek zorunda olduğu işlere işaret etmektedir. Kişinin kariyer anlamında yoğun olacağı ve zihninin meşgul olacağı bir sürece girecektir. Aynı zamanda vaktini maddi kazanç elde edeceği ve güzel değerlendirebileceği bir işe harcadığını da gösterir. Elinde kum saati tuttuğunu gören kişi işlerini yoluna sokacak ve kısa süre içerisinde tüm sıkıntılarından kurtulacaktır.
Falda Kırılmış Kum Saati Görmek

İlginizi Çekebilir;  Falda Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

İnsan sahibi için işlerde aksaklık yaşamaya hayalin gerçekleşmemesine işaret etmektedir. Falına bakılan kişi için emek sarf ettiği işlerin sonuçlanmakta gecikeceğini delalettir. Kahve falında kırılmış kum saati görünmesi sorun yaşanacak olan ilişkilere ve iş hayatındaki küçük miktardaki kayıplara işaret etmektedir. Aynı zamanda fal sahibi için yanlış değerlendirilen boş vakitler ve sonuçsuz kalacak çabalar olarak da nitelendirilir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü