1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kuğu Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Kuğu Görmek

Falda kuğu görmek dünyanın en zarif hayvanlarından birisi olan kuğu falda da karşımıza çıkabilen semboller arasındadır. Böylesine zarif bir hayvanın aynı zarafette bir anlam ifade edeceğini tahmin etmek ise zor değildir. Zira falda kuğu görmek direkt olarak çok güzel, çok alımlı ve çekici bir kadın olarak yorumlanır. Tabii ki falı baktıran kişinin medeni durumu, cinsiyeti ve pozisyonu bu bağlamda belirleyici etkenler arasındadır. 

Örneğin bekâr bir erkeğin falında kuğu çıkması çevresinde bulunan ve karşılıklı olarak etkileşimin mümkün olacağı çekici bir kadın olarak yorumlanır. Falda kuğu çıkması durumunda fala baktıran kişi evli bir erkekse çevresinde çok alımlı bir kadının kendisine olan ilgisi olduğuna delalettir. Evli bir kadının falında kuğu çıktığında da aynı şekilde kocasının çevresinde bulunan ve çok güzel olan bir kadından söz edilir. Ki bu partneriyle olan ilişkisini zedelememesi için kadının dikkatli olması gerektiği şeklinde bir uyarıyla yorumlanır. 

Falda
Falda Kuğu Görmek Neye İşarettir?

Bazen bekâr bir kadının falında kuğu ne anlama gelir diye de sorular sorulabiliyor. Böylesi durumlarda profesyonel fal yorumcuları kadının hayatında olan ya da hayatına girecek çok güzel bir kadın arkadaşın varlığından söz ederler. Kuğu aynı zamanda fal yorumlarında evlilik ile de özdeşleştirilmektedir. 

Fal baktıran kişinin fincanında kuğu gözükmesi yakın zamanda bir gelinlik göreceğine delalettir. Ancak bu kişinin kendisinin gelin olabileceği gibi aynı zamanda yakın çevresinden birisinin evlenebileceği şeklinde de yorumlanabilir. Aşkı da çok net bir biçimde sembolize ediyor olması falda kuğunun anlamını bir başka noktaya taşımaktadır.

Müthiş giden bir ilişkide tüm pürüzlerin ortadan kalkacağını, sorunların üstesinden gelineceğini ve mutluluğun daim olacağını sembolize eder. Aşık olanlar ve ciddi ilişkisi sürenler evlilik yoluna, evli olanlar ise mutlu bir birlikteliğin sürdürülebilirliği açısından olumlu fal yorumları duyabilir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Çatı Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü