1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kubbe Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Kubbe Görmek

Fallarda çıkan çeşitli şekiller insanların inançları ve yaşantılarıyla da ortak olarak değerlendirilmektedir. Kubbe şeklinin İslam inancındaki yerinden dolayı da hayırlı olarak kabul edilen bir semboldür. Genel manada yorumcular tarafından da olumlu olarak değerlendirilmektedir. Kahve falında kubbe şeklinin görülmesi başarıya ilerlemeyi, sağlam adımlar atmayı temsil etmektedir. Falına bakılan kişi hayallerine kavuşacak ve beklediği haberleri alacak şeklinde yorumlanır. Yakın zamanda istediği konuma gelecek şeklinde de yorumlanmaktadır. Aynı zamanda elini attığı işten başarılı şekilde ayrılmak mücadeleye devam etmek olarak da ifade edilir.  Fal sahibi önündeki engelleri aşarak daha iyi günlere ulaşacaktır. Kişinin falında kubbe şeklinin çıkması hem maddi hem de manevi sıkıntılarına aşacağı ve güzel günlere kavuşacağı anlamına taşımaktadır. Aynı zamanda kişinin maddi kazancında artış söz konusu olur şeklinde de ifade edilmektedir.

Falda
Falda Kubbe Görmek Ne Anlama Gelir 


Falda görülen kubbe şeklinin büyüklüğü aynı zamanda maddi kazancın ve ek gelirin de büyüklüğünü temsil eder durumdadır. Borçlu olan kişilerin borçlarından kurtulması, hasta olanların ise şifa bulması şeklinde yorumlanır. Kimi fal yorumcularına göre ise yüksek mevkilere gelme, hayırlı makamlara erişme olarak değerlendirilir. Genellikle kariyer yapmak ve maddi anlamda güç kazanmak olarak ifade edilir. Kahve falında tabakta çıkan kubbe sembolü ailenin birlik ve beraberlik içinde olacağına işaret etmektedir. Sofralarına bolluk ve bereketin hâkim olacağına yorulur. Hane içerisinden devam eden sıkıntılar ya da borçlar varsa bunlar kısa süre içerisinde çözülecektir. Ayrıca kişi için aileden hayır duası almak anlamlarını da taşımaktadır. Genel kanı doğrultusunda hayırlı ve güzel işler, süreçler ve haberler olarak kabul edilmektedir.Falda Cami Kubbesi Görmek

Falda görülen cami kubbesi genel manada fal yorumcular tarafından hayırlı ve güzel olarak yorumlanmaktadır. Dini açıdan imanı da temsil eden bir sembol olarak kabul görmektedir. Kişinin manevi duygularında bir yükselme olacağına, yoğun hislerin hâkim olduğu bir süreç yaşayacağına delalettir. Ayrıca hayır duası almak ya da dua etmek şeklinde de yorumlanmaktadır. Kubbe şekli kişinin kendi kendini koruyabilmesi ve özgür olmasını da ifade etmektedir. Diğer şekillerle olan ilişkisi içinde değerlendirmek daha doğru sonuçlara ulaştıracaktır.

İlginizi Çekebilir;  Falda Baykuş Görmek Neye İşarettir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü