1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kovan Görmek Ne Anlama Gelir 


0

Falda Kovan Görmek

Falda kovan görmek önemli ve hayırlı gelişmeleri temsil eden sembollerden biridir. Kahve falında kovan şeklinin görülmesi güzel günleri, bereketli sofraları ve maddi anlamdan zorluk çekilmeyen geçimi işaret etmektedir. Kişinin mevcut sıkıntıları birer birer son bulacak ve feraha edecektir. Bazı yorumculara göre ise her işin zorluklarla olacağı ve mücadele gerektireceği şeklindedir. Kişi maddi kazancını ve elindeki imkânlarını zor şartlar altında elde edecektir. Bu nedenle yorumcular kıymet bilmek ve çalışkan olmak olarak da değerlendirmektedir. Maddi ve manevi konularda güzel gelişmeleri temsil eden kovan olumlu olarak nitelendirilmektedir. Fincan sahibi için yapacağı yatırımlardan kar elde etmek olarak yorumlanır. Aynı zamanda birikimi yapmak, parasının hayrını görmek ve güzel işlere harcamak şeklinde de değerlendirilmektedir. 

Falda
Falda Kovan Görmek Ne Anlama Gelir 

Bekâr kimselerin falında arı kovanı görülmesi birden çok kısmetinin olacağına işaret etmektedir. Öyle ki fal sahibi kısmetler arasında seçim yapmakta zorlanacaktır. Evli kimselerin falında görülmesi halinde ise bereketli kazanca bolluk içinde olan sofraya ve güzel aile hayatına tabir olunur. Kahve falındaki tabak aile içindeki durumları temsil ettiği için kovan şekli de ailenin birlik ve beraberliği simgelemektedir. Olumlu olarak değerlendirilen fal sembollerinden biridir.

Falda Arı Kovanı Görmek 

Önemli gelişmelere rivayet ettiği söylenen sembollerden biridir. Kahve falında arı kovanı görülmesi yüksek bir makama rütbeye ulaşmak olarak değerlendirilmektedir. Aynı zamanda kişinin topluluk önünde olacak işler yapacağını ve büyük işlere imza atacağını işaret etmektedir. Özellikle dayanışma birlik ve beraberliği temsil eden bir semboldür. Bazı yorumcular ise kurtulması zor dertler edinmek olarak tabir etmektedir. Fal sahibi üst üste gelecek sıkıntılarla boğuşacaktır. İşlerin kötüye gitmesi, iflas etmek olarak da yorumlanmaktadır.

Falda Bal Akan Kovan Görmek 

İlginizi Çekebilir;  Falda Sepet Görmek Ne Anlama Gelir?

Kişinin ünleneceğine ve şöhretinin herkes tarafından bilineceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda çalışkanlık azmetmek olarak da yorumlanır. Kahve falında bal akan kovan görmek yatırımlarından misliyle kar elde edeceğini ve bu dünyada zorluk sıkıntı yaşamayacağına işaret etmektedir. Bolluk içinde geçen güzel ve mutlu bir hayata rivayet edilir. Kişinin gelecek nesillere miras bırakacağına ve varlıklı bir hayatının olacağına delalettir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü