1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Köstebek Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Köstebek Görmek


Kahve fallarında sık rastlanan simgelerden biri de hayvan sembolleridir. Yorumcular değerlendirirken hayvanların karakteristik özelliklerini de işin içine katmaktadır. Falda köstebek şeklinin çıkması kişi için bir uyarı niteliği taşımaktadır. Fal sahibinin yakın çevresinden laf taşıyan birinin olduğuna ya da bir tartışma yaşayacağına delalettir. Aynı zamanda dedikodu ve kötüleme gibi can sıkıcı durumlarda ifade etmektedir. Fal sahibi ile alakalı olarak başarılarını kıskanan ve onu çekemeyen yakın çevreye işaret etmektedir. 

Bazı fal yorumcularına göre ise köstebek şekli olumlu olarak yorumlanmaktadır. Özellikle fal sahibinin yaratıcı olması ve hayal gücünün yüksek olması şeklinde ifade edilmektedir. Fal sahibine bu özellikleri önemli kazançlar sağlayacaktır. Falına bakılan kişi yakın zaman içerisinde işinde yükselebilir ya da adından söz ettirecek projelere imza atabilir. Toplum içinde takdir görmek, saygınlık kazanmak olarak da yorumlanır. Fal sahibi bulunduğu çevre içerisinde önemli bir konuma sahip olacak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Falda
Falda Köstebek Görmek Ne Anlama Gelir


Kahve falında tabakta çıkan köstebek sembolü ise aile içerisindeki sözlü atışmaları temsil etmektedir. Kısa zaman içerisinde beklenmedik bir sebepten dolayı bir tartışma yaşanacak ve fal sahibi bundan oldukça etkilenecektir. Aynı zamanda falına bakılan kişinin karşılaşacağı sürprizlere de delalet olarak gösterilir. Kişi sevineceği bir haber alacak ya da onu mutlu edecek bir sürprizle karşılaşacaktır. 

Falda Köstebek Deliği Görmek 

Köstebek deliği usta fal yorumcuları tarafından hem olumlu hem de olumsuz olarak değerlendiren sembollerden biridir. Negatif anlamda değerlendirildiğinde kötü haberlere kadir kıymet bilmemeye ve emeklerinin boşa çıkmasına yorulur. Pozitif anlamda değerlendiren fal yorumcularına göre ise maddi kazancı ifade etmektedir. Fal sahibi iş hayatında büyük atılımlar gerçekleştirecek ve hayırlı kazançlar elde edecektir. Aynı zamanda şansı açılacak ve kısmetleri artacak şeklinde de yorumlanmaktadır. Özellikle ekonomik rahatlama, elin bollaşması ve şans kapılarının aralanması olarak da yorumlanır.

İlginizi Çekebilir;  Falda Dede Görmek Neye İşarettir?Falda Yavru Köstebek GörmekFal sahibinin rakiplerinin güçsüz olduğuna işarettir. Falına bakılan kişiye karşı, bir zafer kazanmayacak ya da kötülük yapamayacak durumda olan kimseleri ifade eder. Ayrıca üstünde otorite sağlanmış kişilerle ufak tatsızlıklar yaşamaya da delalet olarak gösterilmektedir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü