1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Köprü Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Köprü Görmek


Falda köprü görmek Âlimler tarafından iletişim ve haber olarak yorumlanan sembollerden bir tanesidir. Kahve falında köprü şeklinin görülmesi aşılması gereken engelleri ifade ettiği gibi aynı zamanda ulaşan haberleri de temsil etmektedir. Henüz gerçekleşmeyecek bir takım işlere ya da zamanı olan hayallere delalettir. Fal sahibinin maddi ve manevi sıkıntılarının bir süre daha devam edeceğini işaret etmektedir. Kişinin çevresiyle yaşadığı anlaşmazlıklar ya da sorunlar mevcutsa bir başkası aracılığıyla çözülecektir. Aynı zamanda falına bakılan kişi birinden destek isteyecek ya da yardıma muhtaç haline düşecektir. Özellikle ikili ilişkiler ve zaman kavramıyla alakalı olarak görülen bir semboldür. Fal sahibi girişte işlerde çeşitli engellerle karşılaşacak ve dostlarının yardımı ile bu engelleri aşacaktır. Aşk hayatıyla ilgili ise sevilen kişiyle birlikte olmaya ve beraberliğe taçlandırmaya işaret etmektedir. Kahve falında tabakta görülen köprü şekli yumuşak başlı ve arabulucu aile üyesine delalettir.

Falda Köprü Görmek Ne Anlama Gelir
Falda Köprü Görmek Ne Anlama Gelir


Falda Yıkılmış Köprü Görmek

Fal sahibi için güzel anlamlara içeren bir semboldür. Etrafı tarafından sevilmek saygı duyulmak itibar ve ün sahibi olmak olarak yorumlanmaktadır. Kazanılacak olan büyük paralara ve başarılara da işaret eden bir semboldür. Kimi yorumcular tarafından ise olumsuz olarak değerlendirilmektedir. Olumsuz olarak değerlendiren âlimler hayattaki düzenin bozulacağına işaret etmektedir. Özellikle fal sahibinin ikili ilişkileri konusunda uyaran bir semboldür. Sosyal ilişkiler de sorunlar yaşanacak ve araya soğukluk girecek şeklinde de yorumlanmaktadır.

Falda Kemerli Köprü Görmek

Mutlu bir hayati bolluk ve bereket içinde uydurmaya işaret kabul edilmektedir. Falında kemerli köprü görülen kişi zor ulaşılan bir makama erişecek şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda engelleri birer birer aşmaya ve sorunlardan kısa zaman içerisinde kurtulmaya da delalet olarak gösterilir.

Falda Asma Köprü Görmek

İlginizi Çekebilir;  Falda Sandık Görmek Neye İşarettir?

Fal sahibi için manevi olarak çaresiz ve yalnız hissedeceği bir sürece gireceğine işaret etmektedir. Özellikle kuruntular ve cevaplanmayan sorular falına bakılan kişi için zihinsel yorgunluk yaşatacaktır. Boşa sarf edilen çaba ve hayal kırıklığı olarak da yorumlanmaktadır. Falda görülen asma köprü sembolünü doğru değerlendirilebilmek için etrafındaki şekillerde dikkate alınmalıdır.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü