1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Koltuk Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Koltuk Görmek

Falda koltuk görmek söylediğine göre falda koltuk görmek çok güzel anlamlar taşımaktadır. Fal sahibi bu dönemde makam- mevki sahibi olabilir. Eğer ticaretle uğraşıyorsa işlerinde yükselişe geçecek demektir. Ya da eğer bir yerde çalışıyorsa üst düzey mevkilere ulaşacaktır. Çalıştığı yer devlet kurumu veya özel şirket olabilir. Fal sahibi çok yüksek miktarda para kazanacaktır. Güzel günler onu ve ailesini beklemektedir. Ailesiyle birlikte çok daha fazla vakit geçirecektir. 

Falda Koltuk Görmek Ne Anlama Gelir?
Falda Koltuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Falında koltuk çıkan kişinin maddi sorunları varsa bu durum geride kalacaktır. Fal sahibi eğer borçluysa kısa zamanda borçlarını kapatabilecektir. Diğer yandan alacakları varsa o parayı geri alabilecektir. Fal sahibi artık daha huzurlu bir hayata başlayacaktır. 

Falında koltuk çıkanlar işlerinden memnun değilse daha güzel fırsatlar onları bulacaktır. Diğer yandan kişi işsizse istediği standartlarda bir iş bulacaktır. Ayrıca faldaki koltuk ortaklığa delalettir. Yani esnaf olanlar bu dönemde yeni ortaklıklar edinebilirler. Bu ortaklıklar ona hayır getirecektir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Kraliçe Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü