1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kız Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Kız Görmek

Falda kız görmenin anlamı arkadaşlar arasındaki tartışmadır. Fal sahibi bu dönemde arkadaşları arasında bazı sorunlar yaşayacaktır. Bu problemler bir süre devam edecektir. Küslüğe kadar gitmesi ihtimaller içerisindedir. Falcılara göre fal sahibi bu dönemde arkadaş grubunu ve çevresini değiştirmek zorunda kalabilir. Bu tarz kavgalar yaşayacaktır. 

Falında kız çıkan kişiler eşleriyle ya da sevgilileriyle de kavga edebilir. Bu kavgaların ayrılığa kadar götürüp götürmeyeceği fal sahibine bağlıdır. Faldaki kızın farklı bir anlamı da önemli karardır. Fal sahibi bu süreçte hayatıyla ilgili çok ciddi kararlar alacaktır. Bu kararlar iş değişikliği, evlilik, sevgili sahibi olma, taşınma ve rütbe atlama gibi değişikliklerdir. Bu kararların getirdiği etki fal sahibinin hayatını büyük ölçüde değiştirecektir. Artık yeni bir yaşama yelken açacaktır.

Falda Kız Görmek Ne Anlama Gelir?
Falda Kız Görmek Ne Anlama Gelir?

Falında kız çıkan kişiler yeni biriyle tanışacaktır. Bu kişi oldukça tehlikeli ve sinsi bir karaktere sahiptir. Bu yüzden kızın faldaki diğer anlamı tehlike ve uyarıdır. Fal sahibi bu kişiye karşı oldukça dikkatli olmalıdır. Onu çevresinden ve ailesinden uzak tutmalıdır. Bu kadar tehlikeli olan kişi herkese kendini çok iyi bir insan gibi göstermeye çalışacaktır. Bu yüzden fal sahibi temkinli olmalıdır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Diş Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü