1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kirpi Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Kirpi Görmek

Kahve falı bakmak ciddi bir yetenek ve tecrübe istediği gibi aynı zamanda fikir ayrılıklarının da yaşandığı bir yapıya sahiptir. Örneğin bazı falcıların görüşleri aynı sembol için farklı olabilir. Falda kirpi çıkması da bu bağlamda önemli bir örnektir. Genel kanıya göre falda kirpi görmek kişinin beklediği olumlu gelişmenin olmayacağına işarettir. 

Bu kimi zaman iş hayatına dair olumlu bir haber iken kimi zaman duygusal ilişkiler açısından büyük beklentiler şeklinde olabilir. Kişinin o an umduğu, arzuladığı, haber beklediği şeyin gerçekleşmeyeceğini, haber gelse dahi istenilen haberin gelmeyeceğini söyleyebiliriz. Kahve falında kirpi çıkması olayın olumsuzlukla sonuçlanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Falda
Falda Kirpi Görmek Neye İşarettir?

Alanında uzmanlaşmış falcılar kahve fincanında kirpi gördüğü vakit cömertlikten söz ederler. Zira falda bazı semboller tam anlamıyla karşıt bir anlama sahiptir. Örneğin gerçek hayatta kirpi, kirpici gibi sözcükler cimriler için kullanılır. Oysa falda kirpi görülmesi kişinin ne kadar cömert olduğu şeklinde yorumlanır. Kimi falcılar ise bu durumu kişinin çevresinde çok fazla eli açık dostu olduğu şeklinde yorumlayabilir.

Yine bazı kahve fallarında kirpi anlam olarak diğer sembollerle bir arada yorumlanabilir. Bu noktada fal sahibinden bazı ayrıntılar istenebilir, kahve fincanında çıkan diğer sembollerle bir araya getirilerek bu veriler ışığında bir yorum yapılabilir. 

Kahve falında kirpi çıkması anlam itibariyle rekabete de işaret edebilir. Özellikle bazı falcılara göre kirpinin falda gözükmesi iş hayatında, duygusal hayatta ya da aile ilişkilerinde bir takım tuzaklar olduğu anlamına gelmektedir. Sabit bir iş hayatı olanlar için falda kirpi sembolünün görülmesi çalışılan yerde yaşayacağı ciddi bir sorun, arkasından kuyu kazılması, yakın zamanda iş hayatında yaşanacak bir negatiflik şeklinde yorumlanabilir. 

İş hayatı sorunsuz ya da çalışmayan kimseler içinse bu durum ya aile içerisinde ya da sosyal çevresinde yaşayacağı bir olumsuzluk şeklinde yorumlanır. Yakinen tanıdığı bir arkadaşının ona karşı riyakâr olması, birisinin falı baktırana karşı kurduğu bir tuzak olması, aile bireylerinden birisinin oynadığı büyük bir oyunun içerisinde olması gibi yorumlar yapılabilir. İkili duygusal ilişkilerde de kişinin beklemediği bir hüsranla karşılaşacağı sonucu çıkarılabilir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Uluyan Kurt Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü