1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kırkayak Görmek Ne Anlama Gelir 


0

Falda Kırkayak Görmek

Falda kırkayak görmek sahibi için gizli düşmanların ve rakiplerin olduğuna işaret eden bir semboldür. Fincan sahibi için tehlike arz eden ve ona zor durumda bırakmaya çalışan art niyetli kişilere delalettir. Kişinin yakınında olan fakat konduramadığı iyi niyetli zannettiği kişiler tarafından zarar görmesini ifade etmektedir. Fal sahibinin başarılarını kıskanan ve sürekli arkasından kuyusunu kazan bir iş arkadaşı ya da dostu olabilir. Fal sahibinin zor durumlarından yararlanan hatta özellikle onu zora sokmaya çalışan işlerle uğraşan yakın çevreye işarettir. Fal sahibi bu kişiyi hafife almamalı dikkatli ve temkinli adımlar atmalıdır. Özellikle kariyeriyle alakalı her durumu ve yapacağı her işe herkesle paylaşmamalıdır. 

Falda çıkan kırkayak hayvanının gerçek hayatta da zararlı bir hayvan olarak nitelendirilmesinden dolayı tehlikeli olarak yorumlanan ve semboldür. Kahve falında kırkayak çıkması fal sahibinin tedbir alması gerektiği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda yalan ve iftira hala karşı karşıya kalma ve bundan dolayı işlerin bozulması olarak da yorumlanmaktadır. Fal sahibi işini kaybedebilir ya da maddi kazancında dalgalanmalar meydana gelebilir. Karşı karşıya kaldığı iftira ve dedikodudan dolayı fincan sahibi hem maddi hem manevi olarak zarar görebilir. 

Falda Kırkayak Görmek Ne Anlama Gelir 
Falda Kırkayak Görmek Ne Anlama Gelir 

Kahve falında tabakta kırkayak şekli görülmesi ise ailenin kuvveti düşmanlarının olduğunu göstermektedir. Düşmanların onların beraberliğini bozmaya yönelik işlerle uğraştıklarına delalettir. Aynı zamanda aile bireylerinin arasının açılması çeşitli tatsızlıkların yaşanması olarak da yorumlanmaktadır. Uzman âlimler tarafından genel manadan olumsuz olarak değerlendirilen kırkayak sembolünün uyarıcı nitelik taşıdığı unutulmamalıdır. Sağlıklı öngörülerde bulunabilmek için fincan ve tabağın genelinin birlikte değerlendirilmesi daha doğrudur.

Falda Elinde Kırkayak Tuttuğunu Görmek

Âlimler tarafından olumlu yorumlanmayan şekillerden biridir. Kahve falında elinde kırkayak tuttuğunu gören kimse zarar görecek ve üzüntü yaşayacaktır. Fal sahibi için işlerin raydan çıkması, tüm üzüntülerin ve sıkıntıların üst üste gelmesi olarak yorumlanır. Aynı zamanda rakipler yenilmek ve maddi manevi zarar uğramak olarak ifade edilir. Fal sahibinin alacağı kararlardan dolayı zor durumda alması söz konusudur. Kişi kendi kararları ve yaptıkları neticesinde zor durumda kalacaktır. Kimi yorumcular içinse zararlı kişilerle çok samimi olmak tuzağa düşmek olarak değerlendirmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Sürahi Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü