1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kılçık Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Kılçık Görmek

Daha kaliteli bir yaşam sürmenin en önemli kriterlerinden birisi iyi ilişkiler kurmaktır. Bu da eylemlerle söylemlerin tutarlılık içerisinde olmasıyla mümkün olacaktır. Verdiğiniz sözü tutmak, size verilen sözlerin tutulması ciddi bir konfor alanı yaratır. Kahve falında kılçık görmek bu manada insanı rahatlatan bir yoruma sebebiyet verebilir.

Fal baktıranın karakter analizi olarak kahve fincanında kılçık görünmesi sözünün eri olduğu anlamına gelmektedir. Çevresine, ailesine, eşine veya sevgilisine karşı verdiği tüm sözleri tutan, hiçbir zaman onları boşlamayan bir cömertlik abidesidir. Aynı zamanda verilen sözlerin tutulmaması durumunda huzurun kaçacağı, o mutlu hayatın zedeleneceği konusunda da uzman fal yorumcuları pek çok uyarıda bulunabilir.

Falda Kılçık Görmek Neye İşarettir?
Falda Kılçık Görmek Neye İşarettir?

Profesyonel fal yorumcuları söz tutma ile ilgili ek olarak şöyle bir ifade de kullanabilir. Fal baktıran kişinin fincanında kılçık çıkması ona karşı verilen sözlerin de yerine getirileceğinin göstergesidir. Bu yeni verilmiş bir söz olabileceği gibi çok uzun süredir gündemde olan bir söz olabilir. Kişinin müsterih olması ve o sözün geçerliliğini koruyarak yakın zamanda gerçekleşeceği öğüdü aktarılır.

Falda kılçık çıkması gerçek anlamıyla da ilişkili olarak olumsuz yorumlara sebebiyet verebilir. Zira iş hayatında tam bir kaosun başlangıcını sembolize eder. Örneğin alım satım yapan veya kendi işinin patronu olan birisi fal baktırıyorsa ve fincanda kılçık varsa ciddi borç yükünün altına girmek üzeredir. Bu alacaklarını alamama, tahsilatını gerçekleştirememe, kredi döngüsüne girme gibi pek çok farklı senaryoyla mümkün olabilir.

Bir kurumda çalışanlar ve aktif bir kariyer planı olanlar içinse yeni bir kariyer hedefi söz konusu olabilir. Çünkü her sabah sevinçli bir biçimde gittikleri işyerlerinde özellikle üst düzey yönetim katıyla yaşayacakları ciddi sıkıntılar işlerinden nefret etmelerine sebep olacaktır. Dolayısıyla insanların bu noktada işten soğumaları, maddi sıkıntı çekmeleri ve işsizlik işle yüz yüze kalmaları kaçınılmaz olabilir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Olta Görmek Ne Anlama Gelir

Kahve fincanında kılçık görmek bazı fal yorumcuları tarafından da manevi anlamda çöküşü sembolize eder. Bu kimi zaman aile içi tartışmalar ile sınırlıyken kimi zaman duygusal ilişkide yaşanacak problemlere gebedir. Aynı şekilde arkadaş ortamında yaşanacak gerginlik bazı kopmalara sebep olabilir. 

İşin daha ilginci ise tüm bu küsmeler, yaşanan sorunlar ve anlaşılamayan kavgalar çok ufak sebeplerden çıkmaktadır. Falda kılçık görmek maddi olarak problemler yaşanacağını gösterdiği gibi insanın sosyal hayatında da manevi açıdan büyük yıkımlar yaratabilmektedir. İşte bu yüzden fincanda görmenin hoş olmadığı sembollerden birisi de kılçıktır diyebiliriz. 

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü