Falda Kertenkele Görmek Neye İşarettir?

falda-kertenkele-gormek

Falda Kertenkele Görmek

Fal baktıranların korkulu rüyalarından birisine dönüşen kertenkele simgesi aslında pek çoğumuzun hayatında da zaten ürkütücü bir hayvandır. Buna istinaden kahve fincanında kertenkele gördüğümüzde de benzer bir ürpertiye kapılabiliriz. Çünkü kertenkelenin fal yorumu tam anlamıyla endişedir. Böylesi bir endişe durumunun oluşmaması için falı bakan kişi her daim yapacağı her şeyi ertelemesi tavsiyesinde bulunabilir.

Çünkü kahve falında kertenkele görmek teknik anlamda yapacağı veya o an yapmakta olduğu her şeyin tepetaklak olacağı anlamına gelmektedir. Profesyonel fal yorumcuları girişilen bir işin iflas etmesi, okulda başarısız olunması, hazırlanılan sınavın kötü geçmesi, iyi gitmeyecek bir ilişkiye başlanması gibi sayısız endişe verici hadiseden söz etmektedir. Bundan dolayı her ne ile uğraşılıyorsa bunun ertelenmesi en sağlıklı olanıdır.

Falda Kertenkele Görmek Neye İşarettir?

Bazı falcılar fincanda kertenkele gördüğünde bunu bir takım düşüşlere yoğurabilir. Örneğin sabit olan gelirinizin düşmesi, iyi giden bir ilişkide gerileme süreci, iş hayatınızda terfi yerine kademenizin düşmesi, sınavın kötü geçmesi gibi negatif durumlar son derece sık görülebilir. Fakat bu durağan dönemin geçici olduğunu unutmamak önemlidir. Bu yüzden yukarıda da endişeden kaynaklı olan erteleme durumunu gözden geçirmek en doğru seçenek olacaktır. 

Kertenkele kahve fincanında yer alıyorsa anlık olarak durağanlaşan bir iş hayatı gayet normal karşılanabilir. Bu maddiyat açısından sancılı bir süreç yaratsa da geçiciliğinden dolayı bir süre sonra her şey eski rayına oturacaktır. Falda kertenkele çıkması bazı uzman fal yorumcularına göre ise israf olarak yorumlanır. Öyle ki israf edilen bazen para iken bazen zamandır. Bazen ise boşa sarf edilecek olan emeğe dikkat çekilir. 

Falı baktıran kişinin asla olmayacak bir işten çok umutlanması, atanması çok zor olduğu bir alanda atama beklemesi, kontenjanı çok sınırlı bir yere giriş yapmaya çalışması, imkânsız gibi görülen bir vizenin olumlu sonuçlanmasını beklemesi şeklinde yorumlanabilir. Bu bazılarında boş yere para harcadığı bir iş, bazılarında ise boş yere zamanını çarçur ettiği bir hobi olabilir. Her halükarda falında kertenkele gören birisinin sakin ve kontrollü bir biçimde o dönemde sürdürdüğü her şeyi ertelemesi kendisi açısından en hayırlısı olacaktır. 

Yazı gezinmesi

Kategoriler

Fal
Mobil sürümden çık