1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kemik Şekli Ne Anlama Gelir?


0

Falda Kemik Şekli

Falda kemik şekli görmek günümüzde pek çok kişinin ilgisini çeken merak ve ilgi duyduğu konuların arasında yer almaktadır. Falında kemik şekli görülen kimsenin kaybettiği umudu tekrar kazanacağı vazgeçtiği ve pes ettiği konularda hayırlı güzel haberler alacağı şeklinde yorumlamaktadır. 

Kişinin umudunu yitirmesiyle kaybettiği isteklendirme ve morali tekrar bulacağı, gayretiyle başladığı işi ya da planı sonuna erdireceği ve sonunda büyük başarılar başaracağı anlamına gelmektedir. Çeşitli yorumculara göre ise, kahve falında kemik şekli görmek, kişinin zamanını boş yere harcadığına enerjisini doğru yer ve işlere kumlanmadığına delalettir. Fal yorumcuları b kişilere gerçeğe dönmelerine dair tavsiyelerde bulunur ve hem parasını hem de zamanını boşa geçirmemesi gerektiğine dair yorumlar yaparlar. 

Falda
Falda Kemik Şekli Ne Anlama Gelir?

Aynı zamanda kahve falında kemik çıkması kişinin mutlu ve huzurlu olacağı bir sürece adım attığına da işaret etmektedir. Sosyalleşme ve yakın çevresiyle iyi vakit geçirmesi olarak da ifade edilmektedir. Kahve falında kemik şekli görülmesi yaygın olarak yorumcular tarafından yaşam zorluğu ve geçim sıkıntısı çekenler için iyi haberleri temsil etmektedir. 

Fal sahibi olan kişinin yakın bir zaman dilimi içerisinde şansının geri döneceği, eline geçen maddi kazançlarla işlerini halledip yoluna koyacağına delalettir. Fal sahibi kişinin içinde bulunduğu zorlu maddi durumdan kurtulacağına, hanesinin bereketleneceğine, yatırımlar yapacağına ve maddi konularda yükselmeler yaşayacağına işarettir. 

Kişinin mutlu olabilmek için kendi çabasına da gerek olduğu çabayla birlikte gelen maddiyat sayesinde hem ailevi mutluluğu yakalayacağı hem de umudun yeniden filizleneceği anlamlarını taşımaktadır. Kapatılan defterlerin tekrar açılma durumu ve sürpriz gelişmelerin yaşanması da yakın çevreyle iletişimin sıklaşması gibi durumlara işaret etmektedir. 

Özellikle maddi anlamda sıkıntıda olan kişiler için, yeni bir çıkış yolu ve umudu simgele durumdadır. Fal sahibinin uzun süredir devam eden sıkıntılarından kurtulacağını bolluk ve berekete kavuşacağı, rahat bir geçim yaşayacağı şeklinde de ifade edilmektedir. Bazı yorumculara göre ise, umudun ve azmin kişiye geri geleceği, gayret etme ve isteğin tekrar elde edileceği şansın döneceği gibi yorumlarda mevcuttur.

İlginizi Çekebilir;  Falda Büyük Ağaç Görmek Ne Anlama Gelir?


Kahve falında kırık kemik şekli görmek ise, hem ruhsal hem fiziksel anlamda sağlıklı olmaya, kısa zaman içerisinde bir kısmetle tanışmaya ve olumlu durumlara haber vermektedir. Kahve falında görülen beyaz kemik şekli ise, kişinin aradığı kurtuluş yolunu bulması ve dertlerinden borç aracılığıyla kurtulması anlamına gelmektedir. Kahve falında kemik şeklinin yarım ya da kırık şekilde gözükmesi ise, yorumculara göre, güzel ve parlak bir geleceğe sahip olmak, adına önemli ve büyük işlerde bahsettirmek gibi anlamlara gelmektedir.


Kemik şeklinin daha büyük ve bariz olarak görünmesi ise, fal sahibi olan kişinin ileride çok büyük yerlere geleceğine ve iyi bir konuma sahip olacağına işaret etmektedir. Lades kemiği, hak arasında da bilindiği üzere şans ve uğur anlamlarına gelmektedir. Kahve falında lades kemiğinin anlamı ise bazı yorumcular tarafından kısmet ve bekâr olanlar için taliplerin çıkması, aşk hayatlarında yaşanacak hareketlilik anlamlarını taşımaktadır. Falında lades kemiği çıkan kişinin mutluluğunun yakın zamanda gerçekleşeceği, çeşitli hediyeler alacağı ve sürprizlerle karşılaşacağına işarettir. Fal sahibinin falında kalça kemiği şeklinin çıkması, yakın çevresiyle arasında çeşitli sıkıntılar doğacağına, arasının açılacağına ve problemler yaşayacağına işarettir. Fal sahibi kişi, yakın hissettiği ve çevresinde samimi olduğu biri tarafından ihanete uğrayabilir ya da yarı yolda bırakılabilir şeklinde yorumlanmaktadır. Genel manada yorumcular tarafından kahve falında kemik şeklinin çıkması güzel ve hayırlı şeyler olacağı anlamında yorumlanırken, yakın çevreyle, maddiyatla ve umut etmek anlamlarına da karşılık gelmektedir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü