1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Keçi Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Keçi Görmek

Fal baktırırken fincanda beliren keçi hem olumlu hem de olumsuz şekilde yorumlanabilir. Falda keçi görmek telaş şeklinde yorumlandığı gibi aynı zamanda çeşitli huzursuzluklara gebe olan bir takım hadiselere de işarettir. Özellikle yakın çevreden, eş dosttan, akrabadan kaynaklanan bu huzursuzluklar dolayısıyla oluşacak telaştan söz edilir. 

Fakat keçi pek çok kötücül sembole karşın bir bakıma olumludur. Çünkü gerekli sebat gösterildiği takdirde bu huzursuzlukları aşmak zor olmayacaktır. Bundan kaynaklı olarak ufak tefek sorunlar falda keçi çıkması olarak yorumlanabilir. 

Falda
Falda Keçi Görmek Neye İşarettir?

Kahve falında keçi çıkması sabırla doğrudan ilintilidir. Zira kişi ufak tefek sorunlarla mücadele etmeyi bırakmazsa bunları aşması daha kolay olur. Sabır göstermek işte bu anlamda önem kazanır. Bilhassa yakın çevreye dayalı olan bu huzursuzlukların temelinde fal baktıran kişinin söylemleri de ana faktör olarak görülebilir. Usta fal yorumcularının bu konudaki görüşü sabır kadar dikkate yönlendirir. 

Çünkü kahve fincanında keçi görmek falı baktıran kişinin son dönemlerde yaptığı konuşmalarla insanları kırmasının muhtemel olacağına delalettir. Özellikle iş hayatında, duygusal ilişkilerde ve sosyal çevrede ağzınızdan çıkacak olan cümleler pek çok kişiyi yaralayabilir. İşte bundan kaynaklı olarak ciddi bir huzursuzlukla karşı karşıya kalabilir ve aynı zamanda sabırsız davranırsanız bunun daha büyük sorunlara dönüştüğünü görebilirsiniz. 

Nazik ve ince düşünceli olmanızın size fayda sağlayacağı bu dönemde kahve falında çıkan keçi yol gösterici olabilir. Sabrederek, söylediğinizi ağzınızdan çıkmadan önce düşünerek ve ilişkilerinizdeki sınırları iyi belirleyerek bu dönemi atlatabilirsiniz. Yardımlaşmaya da işaret olan keçi sembolü kahve falında sık sık görülebilir.

Bazı profesyonel kahve falı bakanlara göre fincandaki keçi simgesi yardımlaşmanız gerektiğine vurgudur. Özellikle yakın çevrenize, akrabalarınıza ve ailenize dönüp baktığınızda mutlak suretle yardıma ihtiyacı olan birisine rastlayacaksınız. İşte bu bağlamda keçi sembolü kahve falınızda çıktıysa onlara yardımcı olmanız da boynunuzun borcu gibi duruyor. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Palyaço Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü