1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kazma Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Kazma Görmek

Falda kazma görmenin anlamı kararsızlıktır. Fal sahibi bir karar vermek zorunda kalacaktır. Bu karar hayatıyla ilgili önemli kararlardan biridir. Ancak ne olduğu kişiden kişiye göre değişebilir. Bu kararı sonuçlandırmak için önüne iki şık konacaktır. Bunların arasından doğru olanı seçmesi zaman alabilir. En doğru kararı verebilmek için sabırlı ve sakin olmalıdır. Sakin kafayla, yalnızken düşünmelidir. Geleceği için bu kararı verirken iç sesini dinlemelidir. İçgüdüsü ona doğru olan şeyi söyleyecektir. 

Falda kazma görmek maddi açıdan olumlu bir şeydir. Fal sahibinin eline yüklü miktarda bir para geçecektir. Bu para miras ya da ikramiye parası da olabilir. Bu parayı doğru kullanması oldukça önemlidir. Eğer borçları varsa ilk başta onları kapatmalıdır. Daha sonra bazı yatırım hamlelerine yönetebilir. Bu dönemde ev- araba sahibi olması ihtimaller içerisindedir. 

Falda
Falda Kazma Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda kazma görmeni başka bir anlamı da ilişkidir. Fal sahibinin sevgilisi yoksa ve bu konuda bir arzusu varsa bu dönemde sevgilisi olacaktır. Sevgilisi ona her konuda yardımcı olacaktır. Sevgiliden daha çok bir yoldaş gibi olacaktır. Hayatlarıyla ilgili kararları beraber alarak hayırlı adımlar atacaklardır. Ayrıca ikisinin hayatı da büyük ölçüde bir değişime uğrayacaktır. Fakat bu değişim olumlu yönde olacaktır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Hayvan Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü