1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kaşık Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Kaşık Görmek

Kahve falında görülen kaşık şekli hata yapmak, seyahat etmek gibi anlamlarını nitelemektedir. Kişi uzun zamandır yapmak istediği ve fırsat bulamadığı şeyleri gerçekleştirebilecektir. Kısa süreli planlar çerçevesinde bir yolculuk ya da tatil söz konusu olabilir. Aynı zamanda yapılan işlerden pişmanlık duyuracağına yapılan bir hatadan dolayı zorluk çekmeye işaret etmektedir. 

Fal sahibi için manevi anlamda yaşanacak olan çatışmaları da işaret etmektedir. Falına bakılan kişi ani kararlar alıp fevri davranmamalıdır. Alacağı kararlar ve tutumlarından dolayı sıkıntı içinde kalabilir. Aynı zamanda çevresiyle diyaloğunun bozulmasına sebep olacak durumlar yaşanabileceğini işarettir. Eğer fal sahibinin ertelediği konuşmalar ya da planlar varsa bunları artık daha fazla ertelememelidir. Sakin kararlar alarak uygulamaya geçmesi gerektiğine delalettir. Aranızda anlaşmazlık olan biriyle tekrar iletişime geçmeniz gerekebilir. 

Falda
Falda Kaşık Görmek Ne Anlama Gelir

Kimi yorumculara göre ise kişinin kafasının karışacağı ve manevi olarak bunalım yaşayacağı bir döneme gireceğini işaret etmektedir. Özel hayatınız hakkında baskı altında hissedeceğiniz bir konuşma gerçekleşebilir. Kahve falında tabakta kaşık şeklinin görülmesi ise aile içerisinde birinin ara kızıştırmaya çalıştığıma işarettir. Bu bir yakın akraba ya da komşu olabileceği gibi hane bireylerinden biri de olabilir. Fal sahibi duygularını ve düşüncelerini dikkatli dile getirirse kısa zaman içerisinde bu buhrandan kurtulacaktır. Kaşık sembolü fallarda hem olumlu hem de olumsuz değerlendirilen sembollerden biridir. sağlıklı öngörülerde bulunabilmek için fincan ve tabağın birlikte incelenmesi gerekir. 

Falda Çay Kaşığı Görmek 

Yaşanacak olan küçük çaplı mutluluklara sevindirici haberlere ve bazı sıkıntılara işarettir. Genel manada uzman yorumcular tarafından olumlu olarak değerlendirilen bir semboldür. Ulaşacak olan müjdeli bir haber ve yapılacak olan güzel bir yolculuğa delalettir. Fal sahibinin beklediği haberler ya da başvurular söz konusuysa olumlu olarak sonuçlanacaktır. Özellikle iş başvurusu, ortaklık görüşmesi gibi durumlar için güzel sonuçlar alınacaktır. Sosyal ilişkilerin olumlu taraflarına işaret eden bir semboldür.

İlginizi Çekebilir;  Falda Ok Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda Bükülmüş Kaşık Görmek

Kalabalıklar içine girmeye büyük bir topluluk arasında bulunmaya işaret eden sembollerden biridir. Kimi yorumculara göre ise hayırsız ve zararlı işlerle uğraşmayı işaret etmektedir. Yine aynı yorumcular kazançta oluşan düşüşe ve yaşanacak maddi darlığa işaret etmektedir. Evli kimseler için ise bükülmüş kaşık şeklinde eşinin kendisini yücelteceğine işaret etmektedir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü