1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kartal Gözü Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Kartal Gözü Görmek

Fal sahibinin sevilen ve Gözde olan biri olduğunu temsil eden bir semboldür. Kahve falında kartal gözü görülmesi kişinin çevresi tarafından iyi tanındığına ve anıldığına işaret etmektedir. Aynı zamanda huzurlu mutlu bir yaşam ve gelecek güzel günlere işaret eden bir semboldür. Fal sahibinin borçları varsa borçlarından kurtulacağını ve hayatını düzene gireceğini işaret eden bir semboldür. Aynı zamanda kişinin sosyal çevresinde yaşadığı anlaşmazlıklar ve dargınlıklar varsa kısa zaman içerisinde son bulacaktır.

Bekâr kişilerin kahve falında kartal gözü görülmesi zengin ve güvenilir bir kısmete işaret etmektedir. Evli kimseler için ise mal mülk sahibi olmak bir ev ya da arsa satın almak olarak yorumlanmaktadır. Sosyal çevre açısından değerlendirildiğinde ise çevrenizde tehlikeli ve sinsi birilerinin var olduğuna işaret etmektedir. Kartal gözü rakiplerinizin olduğunu fakat size diş geçiremeyeceklerini, zayıf durumda olduklarını sembolize etmektedir. Dedikodu üstünden yapılacak düşmanlılara tabir olunur. Özellikle kariyer anlamında fincan sahibi sözü dinlenen bir konuma gelecek ve ben de emeklerin karşılığını alacaktır. 

Falda
Falda Kartal Gözü Görmek Ne Anlama GelirFalda Kartal Gözü Görmek Ne Anlama Gelir

Kahve falında tabaktan kartal gözü görülmesi ise ailenin hep bir arada olacağını ve dayanışma içinde bulunacağına işaret etmektedir. Hane içerisindeki kişilere karşı kıskançlık duyan yakın akraba ya da komşuya da delalet olarak gösterilmektedir. Kimi yorumculara göre ise kötü niyetli ve kötü huylu bir kadını temsil eder durumdadır. Fal sahibinin ailesi yakın çevresinde bulunan bu kadından dolayı bazı tatsızlıklar ve tartışmalar yaşayabilir. Kahve falında tabakta çıkması fal sahibinin ailesi için uyarıcı niteliği taşımaktadır. 

Kimi yorumculara göre ise objektif olarak bakamayan kindar olan kişileri temsil ettiği söylenir. Bu kişi fincan sahibinin kendisi olabileceği gibi yakın çevresinde arkadaşlık ettiği birileri de olabilir. Kişi yakın zaman içerisinde kendisini bir tartışmanın ortasında bulabilir ya da bir tartışmaya sebep olacak tutumlar geliştirebilir. Manevi olarak üzüleceği kısa süreli bir süreç geçirse de sonrasında ilişkileri düzelecektir. Hem olumlu hem de olumsuz olarak değerlendirilen fal sembollerinden biridir. Âlimler bir bütün olarak etrafındaki şekillere değerlendirilmesi gerektiği görüşündedir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Gözyaşı Görmek Ne Anlama Gelir 
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü