1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kardan Adam Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Kardan Adam Görmek

Falda kardan adam görmek genel olarak olumsuz bir şeydir. Kardan adamın falda anlamı hayal kırıklığıdır. Fal sahibi uzun süredir üzerinde bulunduğu işlerde başarısız olarak üzülebilir. Kişinin işlerinde başarısız olmasının nedeni kendi hatalarından dolayı olacaktır. Kişi bu dönemde bazı kayıplar yaşayabilir. Bu kayıplar zaman, iş ve emek kaybı olacaktır. Bu durum fal sahibini üzebilir. 

Faldaki kardan adam genel olarak sıkıntıyı teslim etmektedir. Bu süreçte ailesel ve parasal sorunların olması muhtemeldir. Fal sahibi olumsuz durumlara karşı hazırlıklı olmalıdır. Gereken tedbiri alması onun ve ailesinin yararına olacaktır. Kişi attığı her adımda dikkatli olmalıdır. Ve düşmanlarını üzerine çekecek davranışlardan uzak olmalıdır. Uzun bir süre bu sorunların devam etmesi ihtimal dâhilindedir. Kişinin ailesiyle kenetlenmesi işe yarayacaktır. 

Falda
Falda Kardan Adam Görmek Ne Anlama Gelir?

Faldaki kardan adamın bir diğer manası da kavga ve tartışmadır. Bu kavgalar özellikle kişiyle ailesi arasında olacaktır. Fakat bu kavga ortamı fazla uzun sürmeyecektir. Hemen her şey eskiden olduğu düzene dönecektir. Bu kavga ortamında oldukça dikkatli olmak gerekir. Bu sorunları fazla uzatmamak ve yapıcı olmak gerekir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Dinozor Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü