1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Karanfil Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Karanfil Görmek

Falda karanfil çiçeği görmek fal sahibinin karakteriyle ilgili bir şeyler ortaya atmaktadır. Fal sahibi duygusal yapılı bir karaktere sahiptir. Onun bu karakteri ona zarar verebilir. Çünkü her daim aklını değil de kalbini ön planda tutması başına iş açabilir. Bunun farkında olarak hareket etmesi gerekir. Fal sahibinin duygusal karakterinin onun ani karar değişikliği yapmasına neden olabilir. Bu durum da çevresi tarafından tepkilere maruz kalmasına neden olacaktır. 

Faldaki karanfilin anlamları stres, gerginlik, huzursuzluk ve mutsuzluktur. Fal sahibi bu dönemde duygusal karakteri yüzünden verdiği yanlış kararlarla mutsuz olacaktır. Normalden daha stresli ve gergin olması ihtimaller içerisindedir. Bu karakterini hemen kontrolü altına almalıdır. Aksi takdirde başına daha kötü olaylarda gelebilir. Fal sahibinin hayatında bazı değişiklikler olacaktır. Ayrıca kötü haberler alma ihtimali de vardır. 

Falda
Falda Karanfil Görmek Ne Anlama Gelir?

Karanfilin, falda çıkardığı başka bir anlam da sorundur. Fal sahibinin başına olmadık işler gelecektir. Bu problemlerin temeli çok daha önceden atılmıştır. Yani geçmişte yaptığı hataları tam olarak çözemediği için şimdi tekrar onlarla uğraşması gerekecektir. Ayrıca bu sorunlar çok daha fazla büyümüş bir şekilde karşısına çıkacaktır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Gondol Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü