1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kalp Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Kalp Görmek

Falda kalp görmenin manası aşk, sevgi ve birlikteliktir. Fal sahibi eğer bekârsa aradığı aşkı bulacaktır. Sevgilisi varsa evlilik yolunda adımlar atacaklardır. Evli olanların bu dönemde eşleriyle olan muhabbeti artacaktır. Nikâh tazeleme gibi faaliyetlerde bulunmak ihtimaller içerisindedir. Ayrıca evli olanlar çocuk sahibi olabilirler. Bu çocuk onlara ve ailelerine huzur ve bereket getirecektir. 

Falda büyük kalp çıkarsa fal sahibini çok seven birileri vardır. Kişinin sevgilisi ya da eşi varsa bu kişi o dur. Eğer yoksa fal sahibine tutkuyla âşık olan birileri var demektir. Falda birden fazla kalp çıkarsa fal sahibini seven birçok kişi var demektir. Fal sahibi onlardan birine karşı bir şey hissederse rahatlıkla açılabilir. Duygularını paylaşması karşı cinsi çok mutlu edecektir. 

Falda
Falda Kalp Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda kalp çıkmasının doğru yorumlanabilmesi için çevresindeki motiflerle beraber yorumlanması gerekmektedir. Örneğin kalp sembolünün yanında tavuk veya başka bir kuş varsa fal sahibinin sevgilisi olacaktır. Ya da onu uzaklarda bekleyen bir sevdiği varsa onunla kavuşacaktır. Falda gözüken kalp şeklinin yanında hilal varsa bu durum zenginliğe işarettir. Fal sahibi yaşadığı ekonomik sorunları bir kenara bırakarak zengin olacaktır. Diğer yandan kalbin yanında dolunay ya da yarım ay varsa bu durum evliliğe işarettir. Fal sahibi bir evlilik hadisesi içine girebilir. Evli olanlar ise çocuk sahibi olabilirler. Bu çocuk aile içindeki birlikteliği sağlayacaktır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Aslan Kafası Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü