1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kale Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Kale Görmek

Falda kale görmek fal sahibinin karakteriyle ve hayatıyla ilgili bir şeyler ortaya koymaktadır. Kale sembolü fal sahibinin doğru yolda olduğuna işarettir. Yani kişi gerek yaptığı işlerle, gerek mesleğiyle, gerek aile hayatıyla oldukça doğru bir yol üzerindedir. Fal sahibi büyük ihtimalle açık sözlü, güvenilir biridir. Onun bu karakteri çevresi tarafından dikkat çekmesine neden olur. Fal sahibi muhakkak bu üzerinde bulunduğu yol üzerinde gitmeye devam etmelidir. Bu durum onun ve ailesinin hayrına olacaktır. Ayrıca fal sahibi bu yol üzerinde yeni kişilerle tanışabilir. Bu kişiler onun gibi insanlığa faydalı insanlar olacaktır. Fal sahibi bu kişilerle beraber çok daha faydalı şeyler yapacaktır. 

Falda
Falda Kale Görmek Ne Anlama Gelir?

Faldaki kale sembolü çevresindeki figürlerle daha doğru yorumlanabilir. Kale sembolü yönetici anlamı taşımaktadır. Bu yönetici fal sahibinin emri altında olduğu müdürü ya da amiri olabilir. Ayrıca bu durum kadınlar için kocalarına işarettir. İş hayatındaki kadınlar için de diğer durum geçerlidir. Ayrıca kale sembolü çok daha üst düzey yöneticilere de işaret ediyor olabilir. Bu kişiler devlet yönetimindeki etkin kurumların başındadır. Fal sahibi bu kişilerle bir münasebet içerisine girebilir. Bu durumun olumlu ya da olumsuz olacağı kişiden kişiye göre değişir. 

Falda kale görmek bazen olumsuz anlamlarda taşımaktadır. Bu anlamlardan biri fal sahibinin tutarsız ve saçma davranışlar sergilediğine yöneliktir. Kişi için de bulunduğu ruh hali vesilesiyle böyle davranışlarda bulunuyor olabilir. Ancak bir an önce bu durumu düzeltmeli ve kendine gelmelidir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Terazi Görmek Neye İşarettir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü