1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kaktüs Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Kaktüs Görmek

Falda kaktüs görmek uzmanlara göre falda kaktüs çıkması pek de olumlu değildir. Faldaki kaktüsün anlamı ayrılık, hüzün ve ekonomik sorunlardır. Fal sahibi bu süreçte zorunlu ayrılıklar yaşayacaktır. Yani kendisi istemese bile eşinden, sevgilisinden ya da ailesinden ayrılması gerekecektir. Bu ayrılığın nedeni taşınma yüzünden olabilir. Bu taşınma da fal sahibinin kendi isteğiyle olmayacaktır. Yani mecburiyetten dolayı olacaktır. Faldaki kaktüsün yorumlanması kişiden kişiye göre değişmektedir. Fakat genel olarak ilk yorumlanma şekli budur. Bu yorumlar hayra yorulmaz. 

Faldaki kaktüsün diğer anlamı ise dedikodudur. Kaktüsün üzerindeki dikenler kişinin arkasından konuşan kişilere işarettir. Bu kişiler fal sahibinin asla iyiliğini istemezler. Onun başarılarını hazmedemezler. Bu nedenle onun zarar görmesi için her şeyi yaparlar. Fal sahibi çevresindeki böyle kişilere karşı oldukça dikkatli olmalıdır. Onlara karşı hazırlık yapmalı ve onları kendinden uzak tutmalıdır. Bu sayede zararsız bir şekilde bu süreçten çıkabilir. 

Falda
Falda Kaktüs Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda kaktüs gözükmesi kişinin çevresindeki insanlarla alakalı da bir şeyler söylemektedir. Fal sahibinin çevresinde oldukça sert mizaçlı, ağır karakterli kişiler olabilir. Bu kişiler sözünün eri olduğundan çevresi tarafından sevilirler. Fakat onların sert karakterli olması sevilmemelerine de yol açabilir.  Ama genel olarak yaptıkları hareketlerle kendilerini sevdirirler. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Nilüfer Çiçeği Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü