1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kadeh Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Kadeh Görmek

Güven ikili ilişkilerin en önemli kriteridir ve bazen güvenilirliğin testi için sırlar önemli bir araç olarak kullanılır. Örneğin bir arkadaşınıza bir sırrınızı verdiğinizde bunun ondan çıkıp çıkmaması güvenilirliğini tartma biçiminiz olabilir. Kahve falında kadeh görmek ise bunun tam aksine işaret eder. Çok yakın gördüğünüz, inanılmaz güvendiğiniz ve pek çok sırrınızı paylaştığınız bir arkadaşınızın sırrınızı ayyuka çıkarması muhtemeldir. 

Aynı zamanda sırrın açığa çıkmasıyla üçüncü şahıslarla ciddi problemler yaşamanız mümkün olacaktır. Bu insanlara güvenilirlik hususunda hatalar yaptığınızı anlamanıza yol açacak ve bundan sonraki ilişkileriniz için öğretici bir durumla karşılaşmanıza yol açacaktır. Yani öğrenmeniz gereken nokta herkese güvenmemeniz gerektiği ve herkesle sırlarınızı paylaşmamanız gerektiğidir. 

Falda
Falda Kadeh Görmek Neye İşarettir?

Fincanda kadeh görmek sizin sırrınızın açığa çıkması dışında bir başkasının sırrının açığa çıkması anlamına da gelebilir. Bu noktada da duyacaklarınız hoşunuza gitmeyebilir. Sizi de ilgilendiren bir takım gizli sırlar hayatınızı derinden etkileyebilir. Bununla bağlantılı olarak uzman fal yorumcuları duygusal açıdan yoğun bir süreç yaşayacağınızı da belirtir. Gerek sırların açığa çıkması gerekse kahve fincanında kadeh çıkması duygusal gerilimin üst noktalarda olmasını sağlayabilir.

Hayatınızın en hassas süreçlerini yaşayacağınız bu dönemde sizi normalde etkilemeyecek şeylere ağlayabilir, hiç umursamayacağınız şeylere kırılabilir ve insanlara gönül koyabilirsiniz. Dolayısıyla insan ilişkilerinde temkinli adımlar atmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Duygu yoğunluğunuzdan kaynaklı olarak yanlış insanlara tekrardan güvenmek o an makul bir seçeneğe dönüşebilir. Bu durum sizi biraz daha aşağıya çekeceğinden dolayı yanlışa düşmemeye gayret göstermelisiniz. 

Profesyonel fal yorumcuları bazı sembolleri çok farklı perspektiflerle de yorumlayabiliyor. Bunun bir örneği de kahve falında kadeh çıkması için görülüyor. Bir kişinin en büyük hayali evlenmekse ve bunu henüz gerçekleştiremediyse aradığı kısmet ayağına kadar gelecektir. Falda kadeh çıkması istenilen standartlarda bir izdivaç yapabilmenin artık mümkün olacağı anlamındadır. Eğer falına bakılan kişi bekârsa arzuladığı o mutlu evliliği yapmaya çok yakın iken, evliyse eşiyle beraber ebeveyn olmaya çok yakın olduğu sonucuna varılabilir. Evli çiftlerde kahve fincanındaki kadeh çocuk sahibi olmaya yoğrulmaktadır. Hali hazırda falına bakılan kişi bir çocuk sahibiyse çocuğuyla alakalı mutlu edici bir gelişme yaşanacaktır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Yaşlı Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü