1. Ana Sayfa
  2. Fal

Falda İskelet Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda İskelet Görmek

Falda iskelet görmek sahibi için üzüntü keder sıkıntılı ve zor zamanları işaret eden bir semboldür. Falına bakılan kişi yakın zamanda kendisine ulaşacak bir haberle ya da yaşayacağı üzüntülü bir durumla karşı karşıya kalacaktır. Kişiye manevi olarak sıkıntıya uğratacak bu süreç atlatılsa da yıpratacaktır. Kimi yorumculara göre ise büyük hastalıkların kıtlığın ve bereketsizliğin sembolü olarak görülmektedir. Fal sahibi ya da çevresinden biri büyük bir hasta hastalığa tutulacak şekilde yorumlanmaktadır. Genel manada olumsuz şeyleri ifade eden iskelet sembolü bazı durumlarda iyi olarak değerlendirilse de üzüntü anlamına gelmektedir. Aynı zamanda uzun zamandır haber alınmayan birinden ulaşacak kötü habere de işaret etmektedir. Uzak bir akraba ya da epey zamandır görüşmediğiniz bir dostunuzla ilgili üzüntü duyacağınız bir haber ulaşabilir. 

Kahve falında tabakta iskelet şeklinde görülmesi için hane içerisinde yaşanacak madde ya da manevi kaybı işaret etmektedir. Hatta kimi yorumcular hane içerisinde yaşanacak bir vefat durumunun söz konusu olabileceğini işaret etmektedir. İskelet sembolü özellikle manevi anlamda kişiyi ve ailesini yıpratacak gelişmelere delalettir. 

Falda İskelet Görmek Ne Anlama Gelir
Falda İskelet Görmek Ne Anlama Gelir

Kariyer anlamında ise kazanılan başarılarım ve edinilen makamların uzun süreli olmayacağına işaret etmektedir. Fal sahibi riskli işler yaparak ve ani kararlar alarak başarısızlığa uğrayabilir ya da bulunduğu makamı tehlikeye atacak işlerle uğraşabilir şeklinde yorumlanmaktadır. Kimi yorumcular ise devamı gelmeyecek başarı, bereketsiz para ve şanssızlık olarak yorumlamaktadır. Aynı zamanda tek başına ayakları üzerinde durabilen maddi ve manevi özgürlüğü olan kişi olarak da yorumlanmaktadır.

Falda Hayvan İskeleti Görmek 

Hayvan sembolleri kahve fallarında en çok rastlanan sembollerden biridir. Hayvan iskeleti karakterden bağımsız olarak yorumlanan sembollerdendir. Fal sahibi için kalp kırmaya, hayal kırıklığı yaşatmaya ve birinin ahını almaya işaret etmektedir. Kahve falında hayvan iskeleti görülen kişi kırdığı kişilerden af dileyecek ya da yaptıklarından dolayı pişmanlık duyacaktır. Bazı yorumcular tarafından ise sadık bir dosta, eşi bulunmayan yakın bir arkadaşa delalet olarak gösterilir. Aynı zamanda uzun ömürlü olacak dostluğa ve arkadaşlığa işaret olarak da yorumlanmaktadır. Sembolün doğru değerlendirilebilmesi için etrafındaki şekillerle birlikte yorumlanmalıdır.

İlginizi Çekebilir;  Falda Balık Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?