1. Anasayfa
 2. Fal

Falda iskambil Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda iskambil Görmek

Şansın ve kısmetin açılması talihli bir sürece girilmesi şeklinde yorumlanan bir semboldür. Fal sahibi için işlerinin rast gitmesi ve sorunsuz bir dönem geçirilmesi şeklinde yorumlamaktadır. Özellikle bekâr kimselerin falında iskambil görünmesi güzel haberleri temsi eder. Karşılarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına ve aralarından seçim yapacağına delalettir. Evli kimselerin falında görülmesi ise haneye girecek olan paraya ve eşiyle iletişimini artacağını işaret etmektedir. Fal türevlerinden biri de olan iskambil genel manada âlimler tarafından şanslı olmak, işlerin yararına gitmesi olarak yorumlanmaktadır.

Kimi yorumculara göre ise kul hakkına girmek haksız kazanç elde etmek şeklinde tabir edilmektedir. Fal sahibi için kolay kazanılan para, emeksiz gelinen makam olarak ifade edilmektedir. Bu nedenle fincan sahibi içinde uyarıcı niteliği taşımaktadır. Kişinin torpil ya da hile ile bazı işlerini çözeceğine fakat bunlardan hayır görmeyeceğini delalettir. Kısa süren mutluluktan sonra yaşanan manevi bulalım ve zor günler olarak da değerlendirilmektedir. Olumlu olduğu gibi olumsuz olarak değerlendiren de birçok yorumcu mevcuttur. 

Falda
Falda iskambil Görmek Ne Anlama Gelir

Falda İskambil Oynadığını Görmek 

Yeni işler eve projelere girişileceğine delalet olarak kabul edilmektedir. Falda iskambil oynadığını gören kimse kazancının kısa süre içerisinde arttıracaktır. Aynı zamandan şansın ve kısmetin artması işlerinde yaşadığı aksaklıkların ortadan kalkması olarak daha yorumlanır. Kişi verdiği emeklerin karşılığını alacak özellikle maddi anlamda bolluk içinde yaşayacaktır. Manevi açıdan zayıf düşmek çaresiz hissetmek gibi anlamları olsa da parasal konularda artışları ve yükselişleri ifade etmektedir. Falda iskambil oynadığını görmek risk alarak erişeceği işlerden kar elde etmek olarak tabir olunur. Bir uyarıcı olarak değerlendirmektedir. 

Falda İskambil Destesi Görmek 

Bir türlü başlanamayan ya daha yarım kalan işlere delalet olarak kabul edilmektedir. Kahve falında iskambil destesi görülmesi sıkıntılı günlerin ardından feraha kavuşmak anlamını taşımaktadır. Aynı zamanda kişinin büyük yatırımlar yapması ve bunlardan istediği karlara ulaşması şeklinde de yorumlanır. Kahve falında tabakta gördüğünüz iskambil destesi ev içindeki huzurun artacağına, anlaşmazlıkların çözüleceğine delalettir. Aynı zamanda sürekli ertelenen işler olarak da yorumlanır. Fal sahibi yarım bıraktığı işleri kısa süre içerisinde tamamlayacaktır. Zor geçen günlerden sonra şansın dönmesi eskisinden çok daha iyi duruma gelmek olarak da değerlendirilmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Falda V Harfi Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü