1. Anasayfa
 2. Fal

Falda İçi Boş Daire Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda İçi Boş Daire Görmek

Kahve fallarında en sık rastlanan sembollerden biridir. Genellikle geometrik şekillerle karıştırılsa da içi boş daireler göründüğünden daha farklı şekilde yorumlanır. Uzman fal yorumcularına göre içi boş daireler görülmesi kişinin sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağını işaret etmektedir. Aynı zamanda stresten ve üzüntüden sonra gelen ferahlık huzur olarak da değerlendirilir. Fal sahibinin yakın zamanda yüzleşmesi gereken bir durum yaşanabilir. 

Özellikle iş çevresi ve sosyal çevresi ile yakın zaman içerisinde bir konuşma içinde bulunabilir. Yaşanacak yüzleşmeden dolayı fal sahibi kısa süreli olarak üzüntü yaşayabilir. Kimi yorumculara göre ise boşa verilen emek ve boşa harcanan zaman olarak ifade edilmektedir. Kişi hem maddi gücünü hem de manevi enerjisini ona faydası olmayacak şeyler için harcamaktadır. Bu nedenle içi boş daireler şekli, fal sahibi için bir uyarıcı niteliğindedir. 

Falda
Falda İçi Boş Daire Görmek Ne Anlama Gelir 

Bekâr kimselerin falında içi boş daireler görülmesi manevi anlamda huzura ihtiyacı olduğuna ve hayatına bir süre kimsenin girmeyeceğini işaret etmektedir. Mevcut ilişkisi ya da evliliği devam eden fal sahipleri için ise düzenin değişmemesi anlamını taşımaktadır. Fallarda tabakta içi boş dairelerin görülmesi falına bakılan kişinin ailesiyle ilgili durumları yansıtmaktadır. Aile içinde uzun zamandır çözülemeyen, kısır döngü haline gelmiş sorundan yakın zaman içerisinde kurtulacaktır. Uzun zamandır devam eden maddi sıkıntı, sorun ya da hastalıktan artık fal sahibi kurtulacaktır. Kişinin ailesiyle olan birlik, beraberlik ve dayanışmasını da temsil eden bir semboldür. Fal yorumcuları iş kariyer ve aile anlamlarında farklı şekillerde değerlendirmektedir. 

Falda Birden Çok İçi Boş Daire Görmek

Hayatının yoluna gireceğine sıkıntılarını azalacağını ve maddi olarak kişinin elini bollaşacağına delalettir. Kahve falında birden çok içi boş dairede görülmesi olumlu olarak yorumlanmaktadır. Huzurlu mutlu günlere ulaşmak, maddi kazancını artırmak ya da mirastan payı almak olarak değerlendiren yorumcular da vardır. Kişinin hem iş kısmetlerinin hem de aşk hayatındaki kısmetlerinin artacağına delalettir. Aynı zamanda manevi olarak durgun ve huzurlu bir döneme gireceğine işaret etmektedir. Birden fazla içi boş daire görülmesi hayırların ya da şerlerin çokluğunu ifade etmektedir. Âlimler üst üste gelen mutlu haberler ya da üzüntülü haberler olarak da değerlendirmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Balık Adam Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü