1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Harita Görmek Ne Anlama Gelir 


0

Falda Harita Görmek

Faldaki harita şekli karmaşık ve detaylı bir şekil olduğundan kahve fallarında pek de rastlanmayan bir semboldür. Özellikle karmaşık yapıda olması harita şeklinin olup olmadığını anlamayı zorlaştırmaktadır. Bu nedenle uzman yorumcular sağlıklı değerlendirmeler yapabilmek için etrafındaki şekilleri de dikkate alarak yorum yapmaktadır. Fal sahibi için hayırlı yolculukları ve uzaklardan uluşacak hayırlı haberleri temsil eder durumdadır. Kişiye yakın zamanda uzun zamandır planladığı ya da istediği bir seyahate çıkacaktır. 

Aynı zamanda önemli kararlar alması gereken bir dönemin eşiğine de gelecektir. Falına bakılan kişi için hayatında konum olarak yaşayacağı değişiklikleri ifade etmektedir. Fal sahibi yaşadığı yeri ya da işini değiştirerek kendine farklı bir dünya kurma kararı alabilir. Kimi yorumcular tarafından risk almak ve manevi huzuru bulmak olarak da yorumlanmaktadır. Kişinin fincanında beliren harita sembolü aynı zamanda sorunlarından kurtulmak anlamını da taşımaktadır. Sıkıntılarından yakın zaman içerisinde arınacağını eski huzuruna kavuşacağına işaret etmektedir. 

Falda Harita Görmek Ne Anlama Gelir 
Falda Harita Görmek Ne Anlama Gelir 

Bekâr birinin sonunda çıkması halinde ise uzak mesafeden ilişki yürüteceğine özlem ve hasret duymaya işaret etmektedir. Fal sahibinin evli olması halindeyse harita sembolü zenginlik içinden geçecek yaşantıya mutlu ve keyifli günlere delalettir. Kimi yorumcuya göre ise başlanılan işlerin yarım kalmasına delalet olarak gösterilir. Ya da fal sahibi için niyet edilen şeylerin gerçekleşmemesine işaret etmektedir.

 Kahve falında tabakta çıkan harita sembolü ise hane içerisinde yaşanacak bazı ayrılıklara işaret etmektedir. Bunlar düğün dernek gibi güzel sebeplerle olabileceği gibi tatsızlıklarla da yaşanabilir. Aynı zamanda aileye deniz aşırı bir yerden ulaşacak müjdeli bir habere de delalettir. Haneyi uzaktan ziyaret edecek bir akraba ya ad aile dostu da olabilir. Kısa süreli olacak bu gelişmelerle ev ahalisinin gündemi değişecektir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Panda Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda Yıldız Haritası Görmek 

Fal sahibi için artan başarıya görevdeyiz sanmaya ve ün kazanmaya işaret bir semboldür. Falında yıldız haritası görülen kişi büyük başarılara imza atacak rakiplerine galip gelecek şeklinde yorumlanmaktadır. Kimi yorumculara göre ise günah işlemek, pişmanlık duymak şeklinde değerlendirilmektedir. Yorumcular tarafından kişin karakteriyle de ilişkili kabul edilen bir semboldür.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü