1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Fındık Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Fındık Görmek

Falda fındık görmek verimliliği, bereketi ve şifa bulmayı temsil eden güzel sembollerden biri olarak değerlendirilmektedir. Falda fındık görülmesi kişinin uzun vadede başarılı olacağı işler yapacağına aynı zamanda kazancının bereketli olacağına işaret etmektedir. Fal sahibi için devamlılığı olan maddi kazanç yüksek makamlara erişmek ve saygınlık kazanmak olarak da değerlendirilmektedir. Aynı zamanda yatırım ve birikim yapmak bunlardan kar elde etmek olarak da yorumlanmaktadır. Bazı fal yorumcularına göre ise kahve falında fındık şeklinin görülmesi, ufak tefek sorunlar yaşanacağına işaret etmektedir. Fakat sorunların kısa süreceğine işaret etmektedir. İş hayatında yaşanan bu ufak tefek sorunlar çevreden alınacak çeşitli desteklerle kısa zamanda çözülecektir. Falına bakılan kişinin aşk hayatı ile ilgili ise karşısına kısmetler çıkacak fakat hiçbir yere fal sahibinin içine sinmeyecektir. Falına bakılan kişi kısa süreli de olsa ilişkiler deneyimleyecek fakat aradığı mutluluğa yakın zaman içerisinde ulaşamayacaktır. 

Falda
Falda Fındık Görmek Ne Anlama Gelir

Kahve falında tabakta görülen fındık şekli ise aileye ulaşacak küçük üzüntüyü ya da mutluluk barındıran haberlere işaret etmektedir. Aynı zamanda ek gelir olarak ulaşacak bir paraya da delalettir. Hane içerisinde ev ahalisindeki bazı kişiler arasında çeşitli anlaşmazlıklar yaşanabilir. Fakat yaşanan anlaşmazlıklar kısa süre içerisinde tekrar tatlıya bağlanacaktır. Fal sahibi istediği şeylere kavuşmak için küçük ama emin adımlar atacak, sonucundan mutlu olacağı gelişmeler yaşayacaktır. Kimi yorumculara göre ise yolunda giden işlerin sekteye uğraması ya da küçük aksaklıklar yaşanması olarak tabir olunur. Ya da önemli ölçüde olmayan fakat bir süreliğine dara düşürebilecek maddi zarara işaret eder durumdadır. Fal sahibi borçlanacağı ya da finansal destek alacağı bir süreç yaşayacaktır. Genel manada farklı şekillerde değerlendirilebilen bir sembol olarak yorumlanmaktadır.

Falda Fındık Ağacı Görmek 

İlginizi Çekebilir;  Falda At Arabası Görmek Ne Anlama Gelir

Cefa çekerek ulaşılan zafere ve zorlanarak elde edilen maddi gelire delalettir. Fal sahibi zorlu süreçlerle sınanacak ve yakın çevresinin desteğiyle bu durumdan kurulacaktır. Aynı zamanda kişinin kararlarının değişeceğine, manevi dünyasının karışık olacağı bir sürece gireceğine de işarettir. Kimi yorumcular göre ise zaman alacak henüz gerçekleşmemiş dilekleri ve duaları nitelemektedir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü