1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Fil Hortumu Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Fil Hortumu Görmek


Kahve falında fil hortumu görülmesi, paraya, zenginliğe, yüklü miktardaki kazanca ve şans kapılarının ardına kadar açılacağını işaret etmektedir. Fil çok eski uygarlıklardan beri bereketin ve gücün sembolü olarak kabul edilmektedir. Kahve fallarında da eski geleneklerden gelen bu anlamlar kullanılmaktadır. Genel manada yorumcular tarafından güzel gelişmeler ve hayırlı haberler olarak nitelendirilir.

Falına bakılan kişinin mal ve mülk sahibi olacağına ekonomik anlam daha gelişeceğini işaret olarak kabul edilmektedir. Fal sahibi yeni girişimlerde bulunarak maddi kazancını artıracak ve istediği hayata kavuşacaktır. Aynı zamanda terfi etmek, makam sahibi olmak ve başarılı olarak yükselmek anlamlarına gelmektedir. Kahve falında fil hortumu şeklinin görülmesi, şansın artacağına ve yakın bir süreçte önüne büyük kısmetler çıkacağını işaret etmektedir. Fal sahibi şan ve şöhret sahibi olacağı işlere imza atacak ve başarılarıyla adından söz ettirecektir. 

Falda
Falda Fil Hortumu Görmek Ne Anlama Gelir

Kahve falında tabakta görülen fil hortumu şekli ise, yeni bir mülk edinmeye işaret etmektedir. Hane içerisine girecek yüklü miktarda bir parayla bir alım satım durumu söz konusu olacaktır. Ev ahalisinin ortak kararıyla bir mülk ya da arsa satın alınabilir. Kimi fal yorumcularına göre ise adından iyi söz ettirmek hayır işlerine imza atmak ve toplum tarafından saygınlık kazanmak olarak yorumlanmaktadır.

Yorumcular fil hortumunu falına bakılan kişinin karakteri ile de özdeşleştirmektedir. Fal sahibi sözüne güvenilen ve kendine güveni yüksek birini olarak tanınacaktır. Evli birinin kahve falında fil hortumu görülmesi, kişinin bir erkek evlada sahip olacağına işaret etmektedir. Bekâr kimseler içinse çok zengin bir kısmete delalet olarak gösterilir. Uzman fal yorumcuları tarafından çeşitli değişiklikler ve yenilikler olarak da nitelendirilmektedir. Fal sahibi yakın bir zamanda bir iş ya da şehir değişikliği gerçekleştirebilir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir 

Ayrıca fil hortumu şekli önemli kararların da habercisi olma niteliği taşımaktadır. Falına bakılan kişi dikkatli adımlar atmalı ve aceleci davranmamalıdır. Aynı zamanda uzun bir ömre işaret ettiği şeklinde yorumlarda mevcuttur. Genel manada zenginlik, bolluk şansın ve kısmetin açılması, hayırlı kapıların açılması gibi güzel anlamlara gelen bir semboldür.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü