1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir 


0

Falda Fasulye Görmek

Falda fasulye görmek yorumcuları tarafından hem olumlu hem de olumsuz olarak değerlendirilen sembollerden biridir. Olumsuz ve üzücü olaylara nitelediği şeklinde ibareler mevcuttur. Fal uzmanları tarafından sosyal hayatlara karşılıklı ilişkilerde sorunlar yaşanması üzüntülerin gerçekleşmesi olarak değerlendirilmektedir. Maddi olarak sıkıntılı bir sürece girmek ve borçlanmak olarak da yorumlanmaktadır. 

Fal sahibi emek verdiği ve çaba sarf ettiği işlerden beklediği sonucu alamayacaktır. Aynı zamanda kazancın bereketli olmaması olarak da değerlendirilir. Fal sahibinin yakın zamanda yaşayacağı anlaşmazlıklara ve tartışmalara da işaret eden bir semboldür. Ve ikili ilişkilerde kişilerin arası açılabilir, hatta araya soğukluk girebilir şeklinde yorumlanır. Bekâr birinin kahve falında fasulye şeklinin görülmesi birden çok kısmetinin olacağına fakat hiç birinin istediği mutluluğu sağlayamayacağına işaret etmektedir. Evlilik kimselerin sonunda görülmesi halinde ise ufak tefek anlaşmazlıklar yaşanacağına ve bundan dolayı tarafların üzüleceğine işaret etmektedir. 

Falda
Falda Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir 

Özellikle finansal konulardaki sıkıntılara işaret etmektedir. Alım satım işleri ve yatırımlar için çok karlı olmayacak bir dönemi işaret etmektedir. Kahve falında tabakta çıkan fasulyenin anlamını ise aile içinden biriyle sürekli olarak sürtüşmeye, artan tartışmalara işaret etmektedir. Falına bakılan kişi özellikle yatırımlarına, iş ortaklıklarına, idari işlemlerine dikkat etmelidir. Manevi yönden yıpranmak, çevrenin desteğine ve yardımını muhtaç olmak şeklinde yorumlanır. Özellikle kariyer ve maddi konularda çevreyle sıkıntı yaşamaya işaret etmektedir. Maddi yönden yaşanacak sıkıntılarla birlikte kişi manevi bir bunalımın eşiğine gelebilir. Uzman âlimler tarafından uyarıcı niteliği olan bir sembol olarak yorumlanmaktadır. 

Falda Kuru Fasulye Görmek 

Fal sahibinin maddi ve manevi sıkıntılarının devam edeceğini ve iç huzurunun bu nedenle bozulacağına işaret eden bir semboldür. Kişiye hem iş hayatında hem de özel hayatında tam olarak istediği mutluluğa erişemeyecektir. Şüpheci olmak, kararsız olmak gibi anlamları da ifade etmektedir. Fal sahibi eğer sorunları tartışarak ya da kavga ederek büyütürse işler içinden çıkılmaz bir hale gelebilir. Özellikle İkili İlişkilerde bir süre daha alttan alarak ilerlemeli ve sorunların çözümünü zamana bırakmalıdır. Aynı zamanda gitgide büyüyen borçlara, maddi zorlanmadan dolayı alınan yardımlara işaret eden bir semboldür.

İlginizi Çekebilir;  Falda Kuyruk Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü