1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Fare Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Fare Görmek

Falda fare görmek ne demektir ve ne anlama gelir hakkındaki bilgileri ile falda fare görülmesinin fal yorumlarında neye işaret ettiği ile ilgili yorumları sizler için derledik.

Kahve falında fare görmek usta fal yorumcularına göre çevrede bulunan sinsi ve haset kişilerin varlığı ile yorumlanmaktadır. Bu yoruma göre fal sahibinin haberi olmadan ona zarar vermek içim çalışan ve size ihanet eden kişi olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. 

Falda
Falda Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda fare görmek bazı usta kahve falı yorumcuları için ise fal sahibinin uğrayacağı maddi kayıpları ifade etmektedir. Bu açıdan dikkatli olmakta yarar olup güvenilir olmayan kişilerden uzak durmak ve borç vermemek tavsiye edilmektedir. Bu yoruma göre kişinin çevresinde güvenli olmayan ve kuşkulu davranan kişilere fırsat vermemek gerekmektedir. Eğer bu uyarılar fal sahibi tarafından dikkate alınmazsa maddi ve manevi kayıplara neden olabilmektedir. Hatta büyük maddi kayıplar da olması olası şeklinde yorumlanmaktadır. 

Kahve fincanı içinde fare şeklinin çıkması ise olumsuz ve negatif olaylara işaret sayılmaktadır. Hatta düşman manasına da gelmektedir. Fal sahibinin bu fal karşısında aşırı dikkat etmesi ve özellikle alışverişlerinde de küçük olarak gördüğü harcamalarının daha fazla kayıplara neden olması söz konusu olabilir şeklinde yorumlar bulunmaktadır. 

 Kahve falında fare veya fareye benzer şekiller görmek usta falcılara göre kişinin gelirlerini ve kazançlarını kıskanan kişilerin olduğuna işaret sayılmaktadır. Bu yorumlar ışığında fal sahibinin yakın zamanda ortak iş yapmaktan kaçınması tavsiye edilmektedir. Fal yorumlarına göre ortaklık yapılacak kişi veya kişiler zarar verebilir. Kahve falında ve tabağında fare görülmesi ile şekil büyükse kişiyi  bekleyen büyük zorluklara dalalet sayılmaktadır. Kahve tabağında görülen farenin yorumunda genel mana ise çevrede uzak durulması gereken kişinin varlığıdır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Muz Görmek Ne Anlama Gelir

Falda fare görülmesi falcılara göre mal ve mülk üzerinde başkalarının  gözü olmasına da yorulmaktadır. Bu fal yorumları ışığında kişinin hayatında çevresine karşı her zamankinden daha dikkatli olması ve kendini koruması tavsiye edilmektedir. Falda fare çıkması kişinin zarar görmeye açık bir durumda olmasına ve çevresinde ona zarar verecek potansiyelde insanların olduğuna işaret etmektedir. 

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü