1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Ev Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Ev Görmek

Falında ev sembolü gözükenlerin hayatında bazı değişiklikler olabilir. Bu değişiklikler genel olarak olumlu yönden olacaktır. Bu değişiklikler fal sahibinin monoton hayatından sıkıldığı için olacaktır. Bu dönemde yeni bir düzen kurulabilir. Bu değişiklik evlilik yoluyla olabilir. Ya da taşınma hadisesiyle olabilir. Kişinin evi artık daha bereketli olacaktır. Fal sahibi bu süreçte kendine biraz daha vakit ayırmak isteyebilir. Kişinin hobilerine yönelmesi onu daha mutlu yapacaktır. 

Falda ev görmenin anlamı mutluluktur. Eğer faldaki ev sembolü fincanın tam ortasındaysa kişinin ev alma planları biraz ertelenebilir. Fakat bu durumu kafaya takmaya gerek yoktur. Eğer falda gözüken evin kapısı yoksa fal sahibine bir misafir gelebilir. Bu misafir uzun süreli kalabilir. Faldaki evin eğer bacası da varsa fal sahibi normalden daha fazla kazanç elde edebilir. Evinin bereketi artacaktır. 

Falda
Falda Ev Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda gözüken ev figürünün evlilik anlamı da vardır. Fal sahibi eğer bekârsa yakın zamanda evlenebilir. Ya da eğer kişi evliyse yakın zamanda bir çocuğu olabilir. Ayrıca bu durum taşınma anlamı da taşımaktadır. Güzel haberler almak da mümkündür. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Külah Görmek Ne Anlama Gelir 
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü