1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Eros Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Eros Görmek

Falda eros görmek genel olarak kişinin aşk hayatıyla ilgili bir şey söylemektedir. Fal sahibinin uzun süredir gönlü boş olabilir. Uzun zamandır hayatına kimseyi sokmuyordur. Fakat artık bu durumdan sıkılacaktır. Fal sahibinin hayatına yeni biri girecektir. Fal sahibi bu kişiyle bir tatilde, yolculukta veya davette karşılaşabilir. Bu yeni kişi fal sahibinin ruh eşi olacaktır. Beraber çok güzel zaman geçireceklerdir. Birlikte olmaktan büyük keyif alacaklardır. 

Falda eros görmenin manası platonik aşk ve yeni bir ilişkidir. Fal sahibi yeni birine âşık olacaktır. Fakat bu kişi fal sahibinin kendisine âşık olduğunu bitmeyecektir. Falında eros çıkan kişinin sevgilisi varsa başka birinden hoşlanacaktır şeklinde yorumlanmaktadır. Fal sahibi eğer evliyse eşiyle olan muhabbeti ve birbirlerine karşı olan sevgileri artacaktır.

Falda Eros Görmek Ne Anlama Gelir?
Falda Eros Görmek Ne Anlama Gelir?

Eros, aşk tanrısı olarak bilinmektedir. Bu yüzden uzmanlar bu durumu falla ilişkilendirerek fal sahibinin birine âşık olacağın söylerler. Falında eros çıkan kişi kadınsa yakın zamanda hamile kalabilir. Fal sahibinin bu dönemde aşk hayatında bir ivme olacaktır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Pati Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü