1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Eldiven Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Eldiven Görmek

Falda eldiven görmek kişinin arkadaş hayatıyla ilgili şeyler söylemektedir. Fal sahibinin arkadaşları onu oldukça seven ve ona değer veren kişilerdir. Fal sahibi bu dönemde arkadaşlarının bir sürpriziyle karşılaşabilir. Ayrıca eski arkadaşlarıyla karşılaşması da ihtimal dâhilindedir. Fal sahibi arkadaşlarıyla çok iyi vakit geçirecektir. Onlarla beraber olmak ona mutluluk getirecektir. 

Falda eldiven görmenin olumlu ve olumsuz manaları vardır. Fal sahibi arkadaş çevresinde güzel anlar geçirirken aile hayatında sıkıntılı günler geçirebilir. Arkadaşlarıyla daha güzel zaman harcarken, aile hayatında bir iletişim problemi olacaktır. Bu problem uzun süre devam edecektir. Kişinin arkadaşları onu dinleyen ve onu önemseyen kişilerdir. Fakat ailesinin ona değer vermediğini hissedebilir. 

Falda
Falda Eldiven Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda eldiven görmek kişinin iş hayatında bazı sorunlar olabileceğine işarettir. Fal sahibi, iş arkadaşlarından biriyle bir rekabete girebilir. Bu rekabet ona zarar verecektir. Fal sahibinin strese girmesine neden olabilir. Ayrıca faldaki eldiven sembolü kişinin aşk hayatında bir takım sorunlar olacağına yöneliktir. Fal sahibinin bunun için dikkatli olması gerekir. Diğer yandan kişi önceden kavga ettiği biriyle barışacaktır. Falında eldiven çıkanlar iş hayatlarında ciddi sorunlar yaşayacaklardır. Fakat bu sorunlar kısa zamanda bitecektir. Ayrıca kişi bu dönemden hayırla çıkacaktır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Tek Boynuzlu At Unicorn Görmek Ne Anlama Gelir 
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü