1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Duvak Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Duvak Görmek

Falda duvak görmek kişinin ilişkisiyle ilgili bir şeyler söylemektedir. Fal sahibi uzun zamandır bir sevgiliye sahip olabilir. Sevgilisi artık bu ilişkinin bir ciddiyet kazanmasını isteyecektir. Ve bu konuda sizinle ciddi bir konuşma yapacaktır. Bu konuşma sonunda hayırlı bir karar çıkacaktır. Fal sahibi bir evlilik kararı verecektir. Bu evlilik onu ve sevgilisini oldukça mutlu edecektir. Faldaki duvağın diğer bir anlamı da şifadır. Fal sahibinin çevresinden biri uzun süredir hasta olabilir. Bu kişi artık şifa bularak iyileşecektir. Bu hasta kişi fal sahibinin bizzat kendisi de olabilir. Hastalığının iyileşmesi için biraz daha sabretmelidir. İşin sonunda sağlığına kavuşacaktır. 

Faldaki duvak sembolünün en belirgin ve en kesin anlamı düğündür. Fal sahibi eğer bekârsa kısa zamanda bir evlilik hadisesi içerisine girecektir. Bulacağı eş adayı tam olarak onun istediği kriterlere sahip olacaktır. Ya da eğer kişi evliyse yakın bir arkadaşı evlenecektir. Kahve fincanının ortasında duvaklı gelin çıkarsa çok yakın zamanda bir evlilik olacaktır. Fal tabağının ortasında duvaklı bir gelin görülürse fal sahibinin ailesinden bir genç kız evlilik için hazırlıklara başlayacaktır. 

Falda
Falda Duvak Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda duvak görmek her açıdan evliliğe yorulmaktadır. Fal sahibi bu dönemde çok güzel bir haber alabilir. Bu haber onun eski sevgilisinden gelecektir. Bu kişi onunla tekrar beraber olmak isteyecektir. Ve bunun için elinden geleni yapacaktır. Geçmişteki hatalar telafi edilecek ve beraber daha mutlu bir hayata başlayacaklardır. Falda uzun duvak görmenin anlamı ise sözlerin yerine getirilmesidir. Birileri fal sahibine önemli bir söz vermiş olabilir. Ve bu söz büyük ihtimalle uzun süredir yerine getirilmemiştir. Fakat kişi artık bu durumun farkına varacak ve sözünü yerine getirmek için her şeyi yapacaktır. Ayrıca bu dönemde fal sahibinin duaları kabul olunacaktır. Hayalini kurduğu evlilik planı artık hayata dökülecektir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Gözlük Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü