1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Dudak Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Dudak Görmek

Dudak şekli kahve fallarından farklı anlamlardan yorumlanabilen şekillerden bir tanesidir. Genellikle falına bakılan kişi için iş aile ve yakın çevresindeki sosyal durumları ifade eder. Özellikle insan ilişkileri ile alakalı durumlara işaret ettiğine rivayet edilir. Fal sahibi eğer bir süredir kendini vakit ayıramıyor ya da dostlarıyla görüşemiyorsa kısa zaman içerisinde bir plan yapacaktır. Sosyal bir ortamda bulunacak fal sahibi için güzel geçirilecek bir zamanın işaretidir. Bazı fal yorumcularına göre ise fal sahibi hakkında yapılan dedikodulara işaret etmektedir. Etrafında yüzüne gülüp arkasından iş çeviren kişiler olduğuna delalet olarak yorumlanır. 

Kişi Özellikle sosyal yaşamındaki çevresine dikkat etmelidir. Dedikodulardan dolayı doğacak anlaşmazlıklar hem iş hem özel hayatını etkileyecektir. Fal sahibi zor durumda kalıp manevi anlamda boşluk ve çaresizlik hissîsine kapılabilir. Ancak bu durum yakın dostların ve ailenin desteğiyle kısa sürede atlatılacaktır. Fal sahibi için yakın zaman içinde yapılacak öneli bir konuşmaya da işaret etmektedir. Ciddi kararlar alınacak bir görüşme yapılacak ve kişi tabiri caizse kuş gibi hafifleyecektir. Kahve falındaki dudak şekli çoğunlukla iletişim ve sosyal çevreyi işaret eden bir semboldür.

Falda
Falda Dudak Görmek Ne Anlama Gelir 


Falda Kalın Dudak Görmek 


Falda kalın bir dudak şeklinin görülmesi çıkacak tartışmaları ve anlaşmazlıklara işaret etmektedir. Ailesi ile ya da arkadaşlarıyla bir konuda uzlaşamayacak şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda alınacak olan bazı ani kararlara ve kısa süreli üzüntülere işaret etmektedir. Kimi yorumculara göre ise fal sahibinin girdiği bir tartışmadan haksız çıkacağına işarettir. Kişi söylediklerinden dolayı pişmanlık yaşayabilir. Uzman fal yorumcularına göre kalın dudak şekli bulunduğu konum itibariyle ve büyüklüğü ile dikkatli değerlendirilmelidir. Falda Dudağından Öpüldüğünü Görmek 

Fal sahibi için olumlu anlamlar ifade eden dudağından öpüldüğünü görmek aynı zamanda ahiret hayatının güzel olacağına işaret etmektedir. Salına bakılan kişinin alın teri ile helal kazançlar sağladığını geçimini kolaylıkla sürdüreceğini delalettir. Aynı zamanda ekonomik durumun iyiye gitmesi yatırımlarından kar elde etmek ve müjdeli haberler almak olaraktan yorumlanır. Genel manada olumlu anlamlar içeren bu sembol kişinin yaşadığı sorunların kısa süre içerisinde çözüleceğine işarettir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Kanat Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü