1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Diş Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Diş Görmek
Falda görülen diş şekli yorumcular tarafından genellikle olumsuz şekilde değerlendirilmektedir. Sevdiklerinden ayrılmaya, kayıp yaşamaya ve beklenmeyen masraflara delalet olarak gösterilir. Bu nedenle falda çıkan diş pek hayırlı olarak görünmez. Fal sahibinin çeşitli sıkıntılar ve zor zamanlar geçireceğine delalet olarak kabul edilir. Bazı fal yorumcularına göre sevdiklerinden ayrı kalmak ve hasret çekmek şeklinde yorumlanmaktadır. Kişi özlem duyacağı bir ayrılık yaşayacaktır. Ayrıca işlerinde aksaklıkların yaşanmasıyla maddi anlamda da zor bir sürecin içerisinde girecektir. Maddi anlamda yaşanan bu zorluklardan dolayı çeşitli birikimlerinden olabilir. İflas etmek ve batmak gibi durumların yaşanması gündeme gelebilir şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca fal sahibinin yakın çevresinde bulunan kötü niyetli insanların var olduğuna da işaret etmektedir. Bu kişiler tarafından başarıları kıskanılan fal sahibi, zor durumda kalacaktır. Fal sahibinin, etrafındaki bu sinsi insanların planları için önlem alması gerekmektedir. Falına bakılan kişi kendi çabaları ve emekleri doğrultusunda tüm bu zor durumlardan kurtulacaktır. Fakat uzun vadede gerçekleşecek olan bu rahatlama kişiyi de oldukça yıpratacak şeklinde yorumlanır.

Falda
Falda Diş Görmek Ne Anlama Gelir


Falda Köklü Diş Görmek

Kahve falında görülen bir şeklini ve boyutuna göre de çeşitli anlamları vardır. Fal sahibi için köklü diş görülmesi yaşama sevinci ve hayata tutunmayı ifade etmektedir. Aynı zamanda stresten feraha ulaşmaya ve istenilen makama erişmeye delalettir. Kişinin falında köklü diş görülmesi sağlam karakterli olduğuna ve zor günleri sabrederek atabileceğini işaret olarak yorumlanır. Aynı zamanda kahve falında tabakta çıkan köklü diş ise ailenin dayanışmasını ifade eder. Fal sahibi ailesinin de desteğiyle zor günlerden yakın zamanda kurtulacaktır. Genel manada sağlam ilişkilerin, yüksek makamların ve düze çıkmanın işareti olarak kabul edilmektedir.Falda Çürük Diş Görmek

Fal yorumcuları tarafından çeşitli anlamlarda değerlendirilen çürük diş, genel manada hayra yorulmaz. Fal sahibinin maddi sorunlarından dolayı bunalıma gireceğini ve elindekileri kaybedeceğini işaret eder. Özellikle mal ve mülkte oluşan kayıpları ve aile içindeki kopmaları işaret etmektedir. Aynı zamanda bazı fal yorumcularına göre ise, yakın çevreden gelecek ihanete delalettir. Kişi çok güvendiği biri tarafından hayal kırıklığına uğratılabilir şeklinde yorumlanır. Fal sahibi yakın çevresiyle ilişkilerine dikkat etmelidir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Zülfikar Görmek Neye İşarettir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü